Πανναυπλιακός: Μόνο μπράβο για αυτή την ομάδα

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 2:23:00 μ.μ. | | |
Ποδοσφαιρικός αγώνας
Μόνο μπράβο για αυτή την ομάδα που από το 46 λεπτό αγωνιζόταν με 10 παίκτες .

Σε ένα συγκλονιστικό λοιπόν παιχνίδι η ομάδα μας προηγήθηκε στο 6ο λεπτό με τον Σελλη μετά από εκτέλεση κόρνερ του Χατζησοφρωνιου . Αυτό ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου .

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ο Σελλης δέχθηκε δεύτερη κίτρινη κάρτα και η ομάδα μας έμεινε με 10 παίκτες . Παρ όλα αυτά στο 68 ο Παπαϊωάννου με σουτ κάτω από την σέντρα έγραψε το 0-2 .

Η ομάδα του Φοίνικα κατόρθωσε να πετύχει δύο γκολ σε 10 λεπτά και να ισοφαρίσει το παιχνίδι στο 76 σε 2-2 .

Στο 95 αποβληθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα και ο Ταραντιλης και η ομάδα μας τελείωσε τον αγώνα με 9 παίκτες ....

Μετά από αυτό το αποτέλεσμα η βαθμολογική διαφορά των δύο ομάδων παρέμεινε στους τρεις βαθμούς , με εμάς στην πρώτη θέση !!!