ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΦΡΟΥΤΩΝ - ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024

Όλα τα αποτελέσματα του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου στην Αργολίδα

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:05:00 μ.μ. | |
Μπάλα ποδοσφαίρου
Συνεχίστηκε η ποδοσφαιρική δράση το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Φεβρουαρίου για τις ερασιτεχνικές ομάδες της Αργολίδας.

Αναλυτικά:
Α1 Κατηγορία
21η αγωνιστική
8.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κόλλιας Γ., Μακρής Ν., Τσάμης Μ.2-0
9.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
3-2
10.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κόλλιας Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κοτσοβός Κ.1-2
11.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή18/02/2415:00Δρούζας Χ., Γεώργας Κ., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
1-1
12.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/02/2415:00Κόλλιας Γ., Ορφανός Β., Κοτσοβός Κ.2-0
13.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/02/2415:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσάμης Μ., Δαγρέ Μ.2-1
14.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/02/2415:00Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α.6-1
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΘΗΣΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/02/2415:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β.2-1
16.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/02/2415:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Λειβαδίτης Β.Αναβλήθηκε
17.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Δανοπούλου Α.5-2
18.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/02/2411:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β., Κασκαφέτος Α.1-2
19.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.5-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κατσάνης Ι., Ορφανός Β., Βασιλόπουλος Μ.1-3
21.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή18/02/2413:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Κατσάνης Α.3-3
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/02/2415:00Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κασκαφέτος Α.9-0
23.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/02/2415:30Κόλλιας Δ., Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ.1-3
24.Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/02/2418:30Ζώης Μ., Κυμπουρόπουλος Δ., Λειβαδίτης Β.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/02/2410:15Ρούσσης Σ., Κατσάνης Α., Ραφαηλίδη Σ.2-5
26.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/02/2411:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Δανοπούλου Α.1-0
27.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/02/2412:30Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ., Ραφαηλίδη Σ.3-4
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ