Πασχαλινές ευχές

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024

Η Νίκη του Πανναυπλιακού επί του Αστέρα Δρεπάνου επισκιάσθηκε από τον τραυματισμό του Φλεβάρη

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:13:00 μ.μ. | | |
Ποδοσφαιρικός αγώνας
Νίκη ψυχής σήμερα για την ομάδα του Πανναυπλιακού που με σκορ 3-2 έφυγε με το τρίποντο εις βάρος του Αστέρα Δρεπανιακού.

Με 5 απουσίες παρατάχθηκε η ομάδα του Ναυπλίου, λόγω τιμωριών και τραυματισμών .

Προηγήθηκε η ομάδα του Δρεπάνου και ισοφάρισε ο Παπαϊωάννου με πέναλτι.

Στο β ημίχρονο ο Θεοδοσιάδης με δύο τέρματα ανέβασε το σκορ σε 3-1 . Το 3-2 έγινε με αυτογκόλ στο 83.

Όλα αυτά όμως επισκιάσθηκαν από τον σοβαρό τραυματισμό του Βαγγέλη Φλεβάρη στο 2 μόλις λεπτό της συνάντησης .

Η πρώτη εικόνα είναι ότι έχει υποστεί κάταγμα κνήμης - περόνης στο αριστερό του πόδι. Όλα τα υπόλοιπα λοιπόν περιττεύουν .

Ευχόμαστε στον πρώην ποδοσφαιριστή μας Βαγγέλη Φλεβάρη γρήγορη ανάρρωση και ότι καλύτερο από εδώ και πέρα . Είμαστε όλοι δίπλα σου...