ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024

Ποδόσφαιρο: Η αγωνιστική δράση των ερασιτεχνικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:37:00 μ.μ. | |
Μπάλα
Συνεχίστηκαν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ερασιτεχνικών ομάδων της Αργολίδας και το Σαββατοκύριακο 10 - 11 Φεβρουαρίου 2024.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α1 Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/02/2415:00Κόλλιας Γ., Μακρής Ν., Τούμπας Σ.0-4
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο10/02/2415:00Τριανταφύλλου Ρ., Ραφαηλίδη Σ., Μπούκουρα Μ.3-2
3.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή11/02/2415:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.1-1
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/02/2415:00Κόλλιας Γ., Μακρής Ν., Ορφανός Β.0-1
5.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή11/02/2415:00Ρούσσης Σ., Τσάμης Μ., Ραφαηλίδη Σ.1-0
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/02/2415:00Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
2-2
7.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/02/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
3-4
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/02/2415:00Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α., Λειβαδίτης Β.3-2
9.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/02/2415:00Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Τσάμης Μ.0-3
10.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/02/2410:30Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ., Κασκαφέτος Α.1-2
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/02/2411:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-5
12.ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/02/2415:30Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΤετάρτη07/02/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.4-0
13η αγωνιστική
14.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο10/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ορφανός Β., Παρασκευόπουλος Γ.7-0
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/02/2411:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.1-1
16.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/02/2412:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βασιλόπουλος Μ.Αναβλήθηκε
17.ΜΕΘΑΝΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή11/02/2415:00Κουτσούκος Γ., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.4-2
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/02/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βασιλόπουλος Μ.2-2
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/02/2415:00Κουτσούκος Γ., Βασιλόπουλος Μ., Κατσάνης Α.2-4
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ