Κυριακή 3 Μαρτίου 2024

Ηττήθηκε από τη Βάρη η Ένωση Ερμιονίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:02:00 μ.μ. | |
Ποδοσφαιρικός αγώνας
Δεν μπόρεσε η Ένωση Ερμιονίδας να εκμεταλλευτεί τις φάσεις που έκανε στο πρώτο ημίχρονο και ειδικά στα πρώτα λεπτά, ώστε να σκοράρει, δέχθηκε γκολ στις τρεις φορές που ο ΑΟ Κυανούς Αστήρ Βάρης πάτησε περιοχή με αξιώσεις στο α' μέρος και έτσι ηττήθηκε (3-0) στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Γ' Εθνικής κατηγορίας

Κέρδος για τον σύλλογό μας το γεγονός πως πήραν χρόνο συμμετοχής απέναντι σ' έναν δυνατό αντίπαλο και νεαρά παιδιά, που έχουν μπροστά όλο το μέλλον τους - Σκόραραν για τη γηπεδούχο με σουτ οι Δημητρόπουλος (7'), Ψυχογιός (37'), Ντούνιας (42')

Στο 5' για την ομάδα μας ο Ντινόπουλος έχασε απίστευτο τετ α τετ, όταν βγήκε μόνος του απέναντι απ' τον τερματοφύλακα, ακολούθησε στο 6' σουτ του Τριμπόνια με την μπάλα να φεύγει άουτ - Ο Πονηρός έπιασε πέναλτι στο 73' σε εκτέλεση του Χριστίνη