Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου 2016

Ξεκινάει το Σάββατο το Πρωτάθλημα μπάσκετ της Α1΄ ΕΣΚΑΚ Ανδρών 2016-17

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 2:00:00 μ.μ. |
Ξεκινάει το Σάββατο το Πρωταθλήματος μπάσκετ της  Α1΄ ΕΣΚΑΚ Ανδρών 2016-17
  Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ της  Α1΄ ΕΣΚΑΚ Ανδρών 2016-17 με την πρώτη αγωνιστική να ξεκινάει το Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2016  και την ομάδα του Ναυπλίο 2010 να αντιμετωπίζει τον ΑΟ Κοκκωνίου στο Βέλο Κορινθίας, τον Αργοναύτη να παίζει με τον ΑΟ Κρανιδίου στην Ερμιόνη, τον Ατρέα Μυκηνών με τον ΑΟ Πήγασο στο Άστρος και τον Οίακα Ναυπλίου να αντιμετωπίζει επίσης τον ΑΟ Κιάτου στο Κιάτο .

Δείτε αναλυτικά το προγραμμα παρακάτω:


Πρόγραμμα Αγώνων 2016-2017 Α΄ Γύρος

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

22/10/2016 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
19:00 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ Α.Σ. ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
19:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
17:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

29/10/2016 19:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
19:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΤΗΡΩΝ Α.Σ. ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
20:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

5/11/2016 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
19:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
18:00 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ Α.Σ. ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
19:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

12/11/2016 16:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
19:30 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
17:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

19/11/2016 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
18:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
19:30 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
20:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
18:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

26/11/2016 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
17:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
19:30 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
17:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

3/12/2016 18:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
18:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔ.
18:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

10/12/2016 17:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
19:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

17/12/2016 18:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
18:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
18:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
18:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

7/1/2017 17:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
19:30 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
19:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
17:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

14/1/2017 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
18:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟ
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
19:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

Πρόγραμμα Αγώνων 2016-2017 Β΄ Γύρος

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

21/1/2017 18:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
19:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΤΗΡΩΝ Α.Σ. ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

28/1/2017 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
19:30 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ Α.Σ. ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
17:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ- ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

4/2/2017 18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΤΗΡΩΝ Α.Σ. ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
19:30 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

11/2/2017 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
19:00 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΡΑΤΟΣ Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
20:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

18/2/2017 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
17:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
19:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
19:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

4/3/2017 19:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
18:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

11/3/2017 19:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
19:30 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
17:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

18/3/2017 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
19:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
19:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
18:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

26/3/2017 16:00 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
19:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
17:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

1/4/2017 18:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟΥ
20:00 Ν.ΚΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. - ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο.
20:00 ΑΡΓΟΥΣ ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ - ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
18:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο. - ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο. - ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο.
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

8/4/2017 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ο. - ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α.Ο.
19:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α.Ο. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.
17:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ ΛΕΧΑΙΟ - ΑΤΡΕΑΣ Γ.Σ. ΜΥΚΗΝΩΝ
19:30 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝ ΑΣ.ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Ο.
19:00 ΒΕΛΟΥ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ Α.Ο. - ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Ο.
17:00 ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010
Blog Widget by LinkWithin