Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016

'Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:49:00 μ.μ. |
'Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/10/1616:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-0
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/10/1616:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Δημάκης (νέος) Γ.0-2
3.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο15/10/1616:00Μανούχος Ε., Βαρελά Β., Κόλλιας Δ.1-2
4.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή16/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.1-2
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή16/10/1616:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι.6-2
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή16/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.0-0
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/10/1616:00Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.0-1
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/10/1616:30Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.1-3
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/10/1616:00Νώτης Χ., Κορολής Β., Μπατάκος Κ.1-2
10.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή16/10/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παπασαχόπουλος Δ., Σιαχάμη Α.3-2
11.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή16/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Νίκα Π.1-3
12.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή16/10/1616:00Ψαθάς Δ., Βαρελά Β., Μελέτης Α.5-0
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή16/10/1616:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Τριανταφύλλου Ρ.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο15/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Σταυρόπουλος Θ., Ταμπουρατζή Ο.2-2
15.ΚΛΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο15/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Καρύκη Μ.1-1
16.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/10/1613:30Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δημάκης (νέος) Γ.2-2
17.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή16/10/1615:00Κόλλιας Δ., Καραμάνος Α., Τούμπας Σ.4-0
18.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Κορολής Β.1-3

Blog Widget by LinkWithin