Κυριακή 8 Μαρτίου 2015

Νίκη τίτλου του Πανελευσινιακού επί του Παναργειακού μέσα στο Άργος με 0-2

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:56:00 μ.μ. | | |
 Νίκη τίτλου σημείωσε ο Πανελευσινιακός επί του Παναργειακού μέσα στο Άργος με 0-2, αποκτώντας πολύ σημαντικό προβάδισμα για την άνοδο του στη Β΄Εθνική.
Με το ημίχρονο να βρίσκει τις δύο ομάδες στο 0-0, ο Πανελευσινιακός μπήκε στο δευτερο ημιχρονο πιο δυνατός και με τον Δουκάκη ο οποίος κρέμασε τον Καρακούτση στο 71' εκανε το 0-1.
Ακριβώς πέντε λεπτά μετά , στο 76' έγινε το 0-2 με σουτ του Κουσκουνά η μπάλα βρήκε στο δοκάρι και στην επαναφορά χτύπησε στον Ρόττα και κατάληξε στα δίχτυα του Καρακούτση.
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων:

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: ΚΑΡΑΚΟΥΤΣΗΣ, ΛΙΟΣΗΣ, ΚΑΛΑΓΚΑΝΗΣ, ΠΟΤΣΙ, ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ, ΛΙΤΣΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΙΛΙΑΡΑΣ, ΡΟΤΤΑ, ΜΠΕΛΛΟΝ, ΣΙΜΩΣΗΣ.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ: ΠΟΥΡΗΣ, ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ, ΜΑΡΗΣ, ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΔΟΥΚΑΚΗΣ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΣΚΟΥΝΑΣ, ΓΚΕΜΙΣΗΣ, ΦΛΙΓΚΟΣ.