ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΚΑΦΕΣ - ΣΦΟΛΙΑΤΕΣ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2015

Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:12:00 μ.μ. | |
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών.

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/03/1515:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Καψούρου Ε.2-0
2.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο07/03/1515:30Μανούχος Ε., Πρασσάς Π., Βλάχος Χ.2-1
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.7-0
4.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Λέκκας Χ.6-0
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή08/03/1515:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.3-1
6.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή08/03/1515:30Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε.0-1
8.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Δρούζας Α.3-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/03/1515:00Ζώης Μ., Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ.1-4
10.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.2-3
11.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/03/1511:30Δημάκης Γ., Αργυρόπουλος Α., Μπουγιώτης Ε.2-1
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/03/1511:45Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.1-3
13.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/03/1515:30Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Μελέτης Α.4-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο07/03/1515:30Μακρής Α., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.1-1
15.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/03/1518:00Αποστολόπουλος Δ., Τσατσούλη Β., Δαρσινός Γ.2-2
16.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/03/1515:30Μανούχος Ε., Γιώτης Χ., Βαρελά Β.4-1
17.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/03/1515:30Πρασσάς Π., Κορολής Β., Μπούκουρα Μ.1-5
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Ψαθάς Δ., Γιώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.5-1
19.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/03/1511:00Κουτσούκος Γ., Δημάκης (νέος) Γ., Νίκα Π.3-3
20.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/03/1511:30Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Καψούρου Ε.1-2
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΚΛΕΩΝ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/03/1511:00Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-1
22.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/03/1511:00Κορολής Β., Βλάχος Χ., Θανασουλας θ.3-0 α.α.
Γ΄Εθνική ερασιτεχνική
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.Α.Ο ΚΥΜΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή08/03/1500:000-3 α.α.
24.ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:000-0
25.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/03/1515:000-1
26.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/03/1515:000-2
27.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή08/03/1515:007-0
28.ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:002-1
29.ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή08/03/1515:001-1
FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΕΚ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣάββατο07/03/1518:304-0
31.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗΚυριακή08/03/1500:000-3 α.α.
32.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΚυριακή08/03/1515:002-1
33.ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΚυριακή08/03/1515:000-1
34.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΚυριακή08/03/1515:004-2

epsarg.gr
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ