Κυριακή, 1 Απριλίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:18:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 31 Μαρτίου και 1 Απριλίου 2018


Α1 Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/03/1816:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β.1-1
2.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο31/03/1817:00Κόλλιας Γ., Δημάκης Γ., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
3.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο31/03/1817:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.1-0
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ.2-3
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.2-0
6.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-3
7.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή01/04/1817:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Δαρσινός Γ.2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο31/03/1814:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπέγκος Α.2-0
9.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΔΙΟΜΗΔΗΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο31/03/1817:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.1-2
10.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/04/1811:00Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Τριανταφύλλου Ρ.1-5
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο31/03/1817:00Κατσώνας Χ., Αθανασόπουλος Β., Φιλιππόπουλος Κ.7-1
12.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/04/1814:00Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι.2-4
13.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/04/1817:00Αργύρης Ι., Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ.4-0
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη28/03/1815:30Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.3-2
12η αγωνιστική
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/04/1811:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.1-2
16.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/04/1811:30Δημάκης Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Κορολής Β.6-2
17.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/04/1814:00Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ., Θεοδώρου Α.7-0
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΟΡΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο31/03/1817:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Τούμπας Σ.3-0
Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο31/03/1817:00Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Αργύρης Ι.1-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΛΥΓΚΕΥΣ - Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή01/04/1811:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Βαρελά Β.7-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 13-15
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/04/1818:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Τσατσούλη Β.
Β Φάση Α2: Θέσεις 16-18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΔΑΝΑΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο31/03/1817:00Κουτσούκος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Καρύκη Μ.1-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 19-21
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/04/1813:45Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 22-24
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/04/1815:00Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β.3-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 25-27
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/04/1817:00Θεοδώρου Α., Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο31/03/1810:30Μαυροκορδόπουλος Ν.1-2
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή01/04/1816:30
28.ΟΦΗ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΚυριακή01/04/1816:30
29.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΟΛΟΣ 2004Κυριακή01/04/1816:30
30.ΠΑΟΚ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή01/04/1816:30
31.ΑΕΛ 64 - ΤΡΙΚΑΛΑ 2011Κυριακή01/04/1816:30
32.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή01/04/1816:30
Πρωτάθλημα Γ Εθνικής Γυναικών
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή01/04/1811:30
34.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΠΑΝΓΥΘΙΑΤΙΚΟΣΚυριακή01/04/1816:30
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή01/04/1816:001-0
36.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή01/04/1816:002-1
37.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή01/04/1816:001-3
38.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή01/04/1816:002-0
39.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή01/04/1816:003-0 α.α.
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ