Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:29:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Δημάκης Γ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι.3-2
3.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο03/11/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.4-1
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-4
5.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Σιαχάμη Α.0-3
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/11/1815:00Μαρινόπουλος Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.1-1
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017Ν.ΚΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.2-4
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο03/11/1815:00Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Γεώργας Κ.4-1
9.ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/11/1814:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Δημάκης Γ.2-2
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Καρύκη Μ.0-2
11.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/11/1815:00Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.1-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Κουτσούκος Γ.0-3
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/11/1811:30Αντωνόπουλος Σ., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.0-5
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/11/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.2-1
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή04/11/1814:00Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.2-1
16.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00Κατσώνας Χ., Αντωνόπουλος Σ., Κορολής Β.3-3
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο03/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.2-1
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/11/1818:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α.3-1
19.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/11/1810:30Κόλλιας Γ., Καρύκη Μ., Μελέτης Α.1-1
20.ΔΑΝΑΟΙ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/11/1814:00Κόλλιας Δ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.0-3
21.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Ι.0-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο03/11/1815:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Φιλιππόπουλος Κ.3-1
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/11/1811:30Θεοδώρου Α., Νώτης Χ., Κυριακίδης Χ.3-1
24.ΜIΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Κυριακίδης Χ.0-9
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/11/1811:00Βλάχος Χ., Κόλλιας Δ., Παπαβασιλείου Θ.2-0
26.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΓΥΜΝΟΥΚυριακή04/11/1815:00Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.1-3
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή04/11/1815:000-1
28.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή04/11/1815:001-1
29.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή04/11/1815:000-2
30.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή04/11/1815:000-5
31.ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή04/11/1815:000-1
32.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή04/11/1815:004-0
33.ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή04/11/1815:001-0

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ