Ζωντανά 9 με 11 η εκπομπή "Μαζί"
με την Αλεξία Δρίτσα


Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:03:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των αγώνων των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας που πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2019:

Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/01/1915:00Κορολής Β., Αργύρης Ι., Κουκουφιλίππου Ε.0-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00Αναβλήθηκε
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Παπαβασιλείου Θ.7-9
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο26/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κυριακίδης Χ.6-1
15.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.4-0

Αύριο Κυριακή 27 Ιανουαρίου ειναι προγραμματισμένοι οι παρακάτω αγώνες:
Α1 Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/01/1915:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αργύρης Ι.
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α.
3.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/01/1915:00Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.
4.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/01/1915:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν.
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/01/1915:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Ελεφάντης Χ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/01/1911:30Τσιτουρίδης Π., Αντωνόπουλος Σ., Καρύκη Μ.
7.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/01/1911:30Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.
8.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/01/1912:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.
9.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/01/1910:30Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Μπέγκος Α.
11.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή27/01/1915:003-0 α.α.
12.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Βλάχος Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α.
14.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/01/1918:30Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Ι.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΥΔΡΑ - ΔΑΝΑΟΙΥΔΡΑΣΚυριακή27/01/1914:00Καπετάνιος Αθ. Π., Γεώργας Κ., Κυριακίδης Χ.
16.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/01/1915:00Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Σκιαδάς Δ.
17.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/01/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ.
18.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/01/1918:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/01/1911:00Αθανασόπουλος Β., Κορολής Β., Δημητρόπουλος Π.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/01/1911:00Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Μελέτης Α.
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή27/01/1915:00
22.ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή27/01/1915:00
23.ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή27/01/1915:00
24.ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή27/01/1915:00
25.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή27/01/1915:00
26.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή27/01/1915:00
27.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή27/01/1915:00
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ