Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:26:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο16/02/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ.0-3
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/02/1915:00Ζώης Μ., Αντωνόπουλος Σ., Αργύρης Ι.0-2
3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο16/02/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Ρούσσης Σ.1-4
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο16/02/1915:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.2-2
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/02/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ.4-1
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΡΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00Νώτης Χ., Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν.8-1
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00Μανούχος Ε., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.1-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο16/02/1915:00Αθανασόπουλος Β., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.2-0
9.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/02/1911:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.2-1
10.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/02/1915:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.4-1
11.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/02/1915:00Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.1-3
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/02/1915:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.3-4
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00Βλάχος Χ., Ελεφάντης Χ., Κορολής Β.1-3
15.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α., Ελεφάντης Χ.3-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΑΝΑΟΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/02/1910:30Αντωνόπουλος Σ., Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α.4-1
17.ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή17/02/1914:00Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Γεώργας Κ.4-1
18.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/02/1915:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.1-2
19.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή17/02/1915:00Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Δημούλης Θ.3-3
20.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/02/1917:00Τριανταφύλλου Ρ., Λυκομήτρος Ε., Μελέτης Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΜIΔΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/02/1911:00Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ.0-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Δημητρόπουλος Π.0-4
23.ΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μπέγκος Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
24.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή17/02/1911:00Θεοδώρου Α., Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ.Αναβλήθηκε
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/02/1911:00Κόλλιας Δ., Νώτης Χ., Κορολής Β.3-3
26.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/02/1915:00Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.5-1

Γ΄Εθνική 8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας-Παναρκαδικός 1-0 (16/02)
Καλαμάτα-ΑΟ Κατασταρίου 0-0
Ερμιονίδα-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
ΑΟ Εικοσιμίας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
ΑΟ Υπάτου-Πάμισος 3-0
Παναργειακός-Ένωση Λέρνας 1-0
Ασπρόπυργος-Μανδραϊκός 4-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ