Κυριακή, 21 Απριλίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:14:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:
Α1 Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/04/1917:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.3-0
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο20/04/1917:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.3-5
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/04/1917:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.5-2
4.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/04/1917:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γεώργας Κ.6-2
5.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/04/1917:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β.4-0
6.ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/04/1917:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Αποστολόπουλος Δ.0-6
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή21/04/1917:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.2-6
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1-3
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή21/04/1913:00Ζώης Μ., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.3-0
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 13-15
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/04/1917:30Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Κουκουφιλίππου Ε.
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 16-18
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/04/1914:00Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β., Πρέσβελου Γ.2-5
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22-24
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο20/04/1917:00Σιαχάμη Α., Μελέτης Α., Δημητρόπουλος Π.0-3
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΥΔΡΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή21/04/1915:00Σκιαδάς Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ.5-1
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 7-9
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο20/04/1917:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.0-1
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 10-12
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/04/1917:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-1
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19-21
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/04/1917:00Τσατσούλη Β., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.1-1
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 25-27
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/04/1917:00Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ.0-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο20/04/1917:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Νώτης Χ., Παπαβασιλείου Θ.1-2
18.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/04/1911:00Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαβασιλείου Θ.3-1
19.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/04/1911:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Δημούλης Θ.2-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/04/1917:003-0 α.α.
21.ΝΙΚΗ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/04/1911:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Κουτσούκος Ι.

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ