Τρίτη, 28 Μαΐου 2019

Η σταυροδοσία του συνδυασμού Δυνατή Πόλη Ξανά

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:12:00 μ.μ. | | |
Η σταυροδοσία  του συνδυασμού Δυνατή Πόλη Ξανά
Δείτε παρακάτω τους σταυρούς των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού Δυνατή Πόλη Ξανά



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
Γαλάνης Ιωάννης του Αναστασίου
856
Γκαργκάσουλας Κωνσταντίνος του Αποστόλου
660
Δαμάλας Φώτιος του Αθανασίου
383
Θεοδωροπούλου - Κότσιφα Παναγιώτα (Γιώτα) του Θεοδώρου
205
Θωμόπουλος Πέτρος του Ιωάννη
832
Καλογερόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου
228
Καπετάνιος Παναγιώτης του Εμμανουήλ
190
Κουγιά - Αποστόλου Γεωργία (Γωγώ) του Αναστασίου
680
Κουτσούκου Ελένη του Ιωάννη
132
Κουραβέλου - Δαγρέ Παναγούλα (Πένυ) του Αναστασίου
429
Κούρος Λουκάς του Νικολάου
584
Κουτρουφίνη Γαρυφαλλιά (Λίτσα) του Γεωργίου
60
Κωστάκης Παναγιώτης (Μπόλος) του Αθανασίου
135
Λειβαδίτης Δημήτριος του Παναγιώτη
258
Μανός Κωνσταντίνος του Φιλίππου
272
Νίκας Βασίλειος του Ιωάννη
394
Οικονόμου Κωνσταντίνος του Διαμαντή
250
Πανταζή - Ελευθερίου Αντιγόνη του Ανδρέα
207
Παπαδοπούλου - Παπαπέτρου Αρετή του Θεοδοσίου
106
Παπανδρέου Ελένη του Κωνσταντίνου
58
Παπανδριανός - Κεραμίδας Δημήτριος του Ιωάννη
316
Πάππα Σωτηρία του Αποστόλου
107
Παρασκευοπούλου Αδαμαντία (Ντία) του Ματθαίου
90
Πέππα Μαγδαληνή (Μάγδα) του Σωτηρίου
155
Πειρούνης Δημήτριος του Σπυρίδωνα
207
Πούλος Χρήστος του Νικολάου
445
Ρουμελιώτης Θεοδόσιος του Σπυρίδωνα
212
Ρούσου Κωνσταντίνα - Βασιλική (Βαλεντίνα) του Γεωργίου
685
Σκούφης Δημήτριος - Ανδρέας του Αθανασίου
227
Σουρβίνου - Παπαπέτρου Βασιλική (Βάσω) του Φιλίππου
112
Συγριμής Χρίστος του Αδριανού
91
Σωτηρόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
214
Σωτηροπούλου - Καραγιάννη Ιωάννα του Δημητρίου
118
Σωτηροπούλου - Τόμπρα Διονυσία του Παναγιώτη
138
Τασσόπουλος Αριστείδης του Θεοδώρου
551
Τζανή - Σελλή Λουκιανή (Λουκία) του Παναγιώτη
345
Χαρτοφύλλης Νικόλαος του Δημητρίου
560
Χολέβας Νικόλαος του Γεωργίου
254
Χρόνη Αναστασία (Νατάσα) του Γεωργίου
260


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ

Αναγνωστοπούλου - Μπελτέκου Μαρία του Χαραλάμπους (ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥ)
273
Αλεξίου Ιωάννα του Κωνσταντίνου (ΛΕΡΝΑΣ)
114
Βασιλειάδου - Καρυώτη Ειρήνη του Ιωάννη (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
57
Γεώργας Αναστάσιος του Μιχαήλ (ΜΥΚΗΝΩΝ)
257
Γιαγκιόζη Βαρβάρα του Ιωάννη (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
83
Γουρδομιχάλης Δημήτριος του Γρηγορίου (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
109
Δελογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου (ΜΥΚΗΝΩΝ)
464
Δημάκη Σοφία του Θωμά (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
483
Δουρούκα - Παπαδοπούλου Γεωργία του Αναστασίου (ΜΥΚΗΝΩΝ)
114
Καραβίδας Βασίλειος του Αλεξάνδρου (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
334
Κατσαρού Αναστασία του Κωνσταντίνου (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
89
Κοινωνής Βασίλειος του Γεωργίου (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
219
Κονοπίσης Δημήτριος του Βασιλείου (ΛΕΡΝΑΣ)
542
Λουκάς Νεκτάριος του Μιχαήλ (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
180
Μπακοπάνου Μαρία - Παναγιώτα του Νικολάου (ΑΛΕΑΣ)
66
Μπενέκος Γεώργιος του Παναγιώτη (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
273
Μπιτζής Επαμεινώνδας - Θεμιστοκλής (Νώντας) του Δημητρίου (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
255
Μπλάτσος Ιωάννης του Γεωργίου (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
145
Μποζιονέλος Αναστάσιος (Τσόλιας) του Γεωργίου (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
443
Νενεκούμης Χαρίλαος του Σπύρου (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
295
Σκάζας Παναγιώτης του Γεωργίου (ΜΥΚΗΝΩΝ)
217
Τέντζερης Ιωάννης του Παναγιώτη (ΜΥΚΗΝΩΝ)
403
Ψυχογυιού Σταματίνα (Ματίνα) του Βασιλείου (ΛΕΡΝΑΣ)
491






ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ*


Χειβιδόπουλος Αναστάσιος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Γαλάνης Ιωάννης του Αναστασίου
856

Θωμόπουλος Πέτρος του Ιωάννη
832

Ρούσου Κωνσταντίνα - Βασιλική (Βαλεντίνα) του Γεωργίου
685

Κουγιά - Αποστόλου Γεωργία (Γωγώ) του Αναστασίου
680

Γκαργκάσουλας Κωνσταντίνος του Αποστόλου
660

Κούρος Λουκάς του Νικολάου
584

Χαρτοφύλλης Νικόλαος του Δημητρίου
560

Δελογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου (ΜΥΚΗΝΩΝ)
464

Δημάκη Σοφία του Θωμά (ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ)
483

Μποζιονέλος Αναστάσιος (Τσόλιας) του Γεωργίου (ΛΥΡΚΕΙΑΣ)
443

Νενεκούμης Χαρίλαος του Σπύρου (ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ)
295

* Με την επιφύλαξη των τελικών αποτελεσμάτων που θα εκδώσει το Πρωτοδικείο.

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ