Δευτέρα, 6 Μαΐου 2019

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ Συμπόρευση για την Ανατροπή"

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 3:25:00 μ.μ. | |
Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ Συμπόρευση για την Ανατροπή"
Ο υποψήφιος περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Κάτσαρης κατέθεσε την Κυριακή 5 Μαΐου στο Πρωτοδικείο Τρίπολης το ψηφοδέλτιο της «ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ Συμπόρευση για την Ανατροπή» για τις περιφερειακές εκλογές του 2019.

Ένα ψηφοδέλτιο που αποτελείται από αγωνιστές και αγωνίστριες, νέους και νέες που συμμετέχουν και δραστηριοποιούνται στα τοπικά κινήματα και στους χώρους δουλειάς, που βιώνουν καθημερινά τη βάρβαρη αντιλαϊκή πολιτική που εφαρμόζει κυβέρνηση ΕΕ και τοπικοί άρχοντες, και παλεύουν για την ανατροπή της αρνούμενοι κάθε διαχειριστική λογική.

Οι συναγωνιστές και οι συναγωνίστριες οι νέοι και οι νέες που πλαισιώνουν το ψηφοδέλτιο συντάσσονται με τα συμφέροντα της κοινωνικής πλειοψηφίας και δρουν με μοναδικό κριτήριο τις λαϊκές ανάγκες και τα δικαιώματα.

Για να μη ζήσουμε σα δούλοι για να πάρουμε τις ζωές μας στα χέρια μας στις 26 Μάη στηρίζουμε – ψηφίζουμε ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ Συμπόρευση για την Ανατροπή.


Κάτσαρης Παναγιώτης του Δημητρίου 
(υποψήφιος περιφερειάρχης) 


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Για την Εκλογική Περιφέρεια Αργολίδας

1.Γεώργα Παναγιώτα του Δημητρίου

2.Γεωργιοπούλου Κωνσταντίνα του Χρήστου

3.Ζάκκα Αντωνία του Ηλία

4.Κολωνιώτου Αναστασία του Κωνσταντίνου

5.Μπουγιούκος Κωνσταντίνος του Συμεών

6.Νέζου Γαρυφαλιά του Δημητρίου

7.Ταραβίρας Γεώργιος του Ιωάννη

8.Φωτιάδης Κλαύδιος του Γεωργίου

Για την Εκλογική Περιφέρεια Αρκαδίας


1. Γεωργαντά Χριστίνα του Ηλία

2. Γεωργαντόπουλος Παναγιώτης του Αλεξίου

3. Διαμαντοπούλου Γεωργία του Βασιλείου

4. Ηλιάδου Ευτυχία – Δανάη του Γρηγορίου

5. Κασσελούρης Χρήστος του Γεωργίου

6. Μποτσάκης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου

7. Παπαγεωργίου Δημήτριος του Απόστολου

8. Παπαχρόνης Δημήτριος του Θεοδώρου

9. Σμαρδάς Ανδρέας του Ευαγγέλου


Για την Εκλογική Περιφέρεια Κορινθίας

1.Αδαλάκης Οδυσσέας του Παύλου

2.Αντωνίου Αγγελική του Παντελεήμων

3.Καλλίρη Παναγιώτα του Αλεξίου

4.Καμβύση Αλεξάνδρα του Σταματίου

5.Καραδήμου Ελένη του Δημητρίου

6.Κίχη Σοφία του Κυριάκου

7.Λέκκας Παναγιώτης του Αναστασίου

8.Μάλαμας Ιωάννης του Νικολάου

9.Μαλλικούρτη Ελένη του Παναγιώτη

10.Μπίτσιου Μαρία Ματώ του Βασιλείου

11.Μυλόπουλος Αντώνιος του Περικλή

12.Παπαδημητρίου Χαρίλαος του Παναγή

13.Τουλγαρίδου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου


Για την Εκλογική Περιφέρεια Λακωνίας


1.Βαχαβιώλος Θεοφάνης του Κωνσταντίνου

2.Κοκκίνης Δημήτρης του Γεωργίου

3.Κούβαρη Δέσποινα του Ιωάννη

4.Μαρκάκος Αναστάσιος του Λεωνίδα

5.Νικητάκη Παναγιώτα του Ευθυμίου

6.Ντρενογιάννη Κωνσταντίνα του Νικολάου

7.Στάθης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

8.Σταυρακάκης Νικόλαος του Χρήστου


Για την Εκλογική Περιφέρεια Μεσσηνίας


1.Γιακουμής Ευστάθιος του Ιωάννη

2.Γεωργιτσοπούλου Ευσταθία του Ηλία

3.Καπετανάκη Γαρυφαλλιά του Αποστόλου

4.Λαδά Χρηστίνα του Βασιλείου

5.Μπούτσης Γεώργιος του Αθανασίου

6.Νίκου Δονάτος του Γεωργίου

7.Ντοκόπουλος – Κουράκλης Νικόλαος του Δημητρίου

8.Παναγόπουλος Παναγιώτης του Βασιλείου

9.Πετροπούλου Ζωή του Αντωνίου

10.Ρόθος Μιχαήλ του Ηλία

11.Σκοπέτου Νίκη του Ευθυμίου

12.Σπυρόπουλος Γεώργιος του Τριαντάφυλλου

13.Τζαμουράνης Γεώργιος του Νικολάου

14.Φουντουλάκης Βαρθολομαίος του Νικολάου







Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ