Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της Α1 και Α2 στην Αργολίδα

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:56:00 μ.μ. | | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της Α1 και Α2 στην Αργολίδα
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τις κατηγορίες Α1 και Α2


Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/11/1915:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ.1-1
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο09/11/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Δ: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)
0-1
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Μπούκουρα Μ., Θεοδώρου Α.0-2
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/11/1915:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.
(Παρατηρητής Δ: Δανούσης Σωτήριος)
3-2
5.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
1-3
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/11/1915:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.3-2
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/11/1915:00Δρούζας Χ., Νώτης Χ., Θεοδώρου Α.0-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΥΔΡΑΣΣάββατο09/11/1914:00Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ.1-4
9.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/11/1911:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Μαρινόπουλος Π., Γκουριώτης Κ., Λέκκας Χ.1-0
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α., Πρέσβελου Γ.6-2
12.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο09/11/1915:30Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Κουτσούκος Ι.1-4
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:30Τσιτουρίδης Π., Κυριακίδης Χ., Μελέτης Α.2-3
15.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/11/1915:30Νώτης Χ., Μαρινόπουλος Π., Μπατάκος Κ.2-0
16.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/11/1911:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.3-1
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/11/1916:30Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Κουκουφιλίππου Ι.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/11/1915:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.2-0
19.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/11/1915:00Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-2
20.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.3-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ