Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων στην Αργολίδα της Α1 και Α2

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:32:00 μ.μ. | | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων στην Αργολίδα της Α1 και Α2
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου Αργολίδας της Α1 και Α2 κατηγορίας: 


Α1 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/11/1915:00Μανούχος Ε., Σιαχάμη Α., Δαγρέ Μ.5-0
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ.0-3
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή17/11/1915:00Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Μπατάκος Κ.2-3
4.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/11/1915:00Δρούζας Χ., Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
5.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00Χονδρόπουλος Π., Τσολάκης Ν., Τσολάκης Α.4-1
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Βαρελά Β.1-2
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00Μπόζνος Γ., Λουκάς Ν., Λουκάς Γ.6-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Μπατάκος Κ., Μελέτης Α.0-2
9.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/11/1912:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π.2-2
10.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/11/1915:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Γεώργας Κ.2-1
11.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Πρέσβελου Γ., Κορολής Β.4-2
12.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/11/1915:00Κόλλιας Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.1-4
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/11/1915:00Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.6-1
14.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/11/1911:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Κουκουφιλίππου Ε.3-1
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή17/11/1915:00Καρακάσης Γ., Τσέλας Σ., Γερανάκης Π.2-1
16.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/11/1915:30Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ.1-4
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/11/1918:00Κόκκορης Η., Κωνσταντόπουλος Π., Παπαιωάννου Α.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/11/1912:30Καπετάνιος Αθ. Π., Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ.0-3
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/11/1915:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ.0-3
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/11/1918:00Σιαχάμη Α., Μανούχος Ε., Δαγρέ Μ.1-3
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/11/1910:00Κατσώνας Χ., Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π.2-9
22.ΝΙΚΗ - ΜIΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/11/1911:00Σκιαδάς Δ., Ζώης Μ., Γεώργας Κ.3-1
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουκουφιλίππου Ι.1-2
24.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/11/1910:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Νώτης Χ.1-4
25.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/11/1912:30Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β.
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ