Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:19:00 μ.μ. | | | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορίας που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Δεκεμβρίου.



Α1 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο07/12/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.2-1
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο07/12/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Θεοδώρου Α.2-1
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Καπετάνιος Αθ. Π.
(Παρατηρητής Δ: Ρατσιάτος Νικόλαος)
6-1
4.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο07/12/1915:00Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Λυκομήτρος Ε.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
3-1
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/12/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Νώτης Χ., Μαντάς Ι.6-0
6.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/12/1915:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-1
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00Κόλλιας Γ., Θεοδώρου Α., Λυκομήτρος Ε.2-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο07/12/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ., Γεώργας Κ.5-5
9.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/12/1911:00Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π.1-0
10.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/12/1911:00Τσατσούλη Β., Λυκομήτρος Ε., Θεοδώρου Α.6-1
11.ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή08/12/1914:00Κόλλιας Δ., Μπέγκος Α., Ελεφάντης Χ.8-1
12.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/12/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μπατάκος Κ., Κορολής Β.6-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/12/1912:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α.6-0
14.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/12/1915:00Καλαρας Ε., Τσέλας Σ., Γερανάκης Π.7-0
15.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Μαντάς Ι.1-2
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/12/1915:15Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α.1-0
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/12/1916:30Νώτης Χ., Γεώργας Κ., Σκιαδάς Δ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π.2-1
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο07/12/1915:00Σιαχάμη Α., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.3-0
20.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/12/1911:00Κατσώνας Χ., Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β.1-0
21.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/12/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Δημητρόπουλος Π., Κουτσούκος Γ.1-2
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΘΗΣΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή08/12/1910:00Ρούσσης Σ., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
23.ΔΡΥΟΠΗ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή08/12/1912:30Ρούσσης Σ., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΜIΔΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο07/12/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μπατάκος Κ., Φιλιππόπουλος Κ.1-8
25.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/12/1910:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α.0-7
26.ΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/12/1911:00Μπατάκος Κ., Τσιτουρίδης Π., Μαντάς Ι.1-4
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Μελέτης Α.5-0
28.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ., Ελεφάντης Χ.2-4
29.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή08/12/1911:00Σκιαδάς Δ., Νώτης Χ., Γεώργας Κ.2-4
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ