Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:49:00 μ.μ. | | | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικων ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Ιανουαρίου 2020.


Α1 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00Αθανασόπουλος Β., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.5-2
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο11/01/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Παρασκευόπουλος Γ.1-5
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.0-0
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή12/01/2015:00Νώτης Χ., Μπατάκος Κ., Μπέγκος Α.3-2
5.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/01/2015:00Αθανασόπουλος Β., Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ.1-3
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή12/01/2015:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.0-0
7.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/01/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/01/2011:30Κόλλιας Γ., Πρέσβελου Γ., Δημητρόπουλος Π.6-3
9.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/01/2015:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.2-1
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00Ψυχογιός Π., Ντέμσιας Σ., Οικονόμου Ά.1-1
11.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00Κόλλιας Γ., Πρέσβελου Γ., Δημητρόπουλος Π.0-1
12.ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή12/01/2015:00Σκιαδάς Δ., Γεώργας Κ., Φιλιππόπουλος Κ.4-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/01/2011:00Καπετάνιος Αθ. Π., Ζώης Μ., Κόλλιας Δ.3-1
14.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή12/01/2011:30Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Ορφανός Β.2-1
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/01/2012:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Μελέτης Α.0-0
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/01/2012:00Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π.0-3
17.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/01/2015:00Χονδρόπουλος Π., Βλαχόπουλος Χ., Βρεττός Δ.0-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο11/01/2015:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α., Κουτσούκος Ι.4-0
19.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/01/2015:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Μελέτης Α.4-2
20.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00Δρούζας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι.2-2
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΝΙΚΗ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/01/2015:00Κατσώνας Χ., Αργυρόπουλος Α., ΜΑΚΡΗΣ Ν.3-1
22.ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Μπέγκος Α.0-5
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜIΔΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή12/01/2009:15Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.3-3
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.1-3
25.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΓΥΜΝΟΥΣάββατο11/01/2015:003-0 α.α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο11/01/2010:00
27.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο11/01/2011:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/01/2010:00
29.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/01/2011:00Τριανταφύλλου Ρ.4-1
30.ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο11/01/2011:00Αναβλήθηκε
31.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/01/2012:005-3
32.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/01/2010:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο11/01/2011:00
34.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο11/01/2012:00Δρούζας Χ.4-1
35.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο11/01/2012:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη08/01/2012:300-2
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη08/01/2014:002-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ