Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:15:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακό 25 και 26 Ιανουαρίου 2020.


Α1 Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο25/01/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α.0-6
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/01/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.3-6
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00Νώτης Χ., Τσιλογιάννη Α., Φιλιππόπουλος Κ.0-0
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή26/01/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Κατσώνας Χ.1-5
5.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή26/01/2015:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
1-0
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/01/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Δημητρόπουλος Π.1-1
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/01/2015:00Αθανασόπουλος Β., Στατεράς Π., Καπετάνιος Αθ. Π.0-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή26/01/2011:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.1-3
9.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή26/01/2012:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Βλάχος Α.1-1
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.1-5
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/01/2015:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.1-1
12.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή26/01/2015:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κυριακίδης Χ., Ορφανός Β.3-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο25/01/2015:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.3-0
14.ΑΡΓΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00Νώτης Χ., Κουτσούκος Ι., Δημητρόπουλος Π.0-6
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/01/2011:00Παρασκευόπουλος Γ., Μπέγκος Α., Πρέσβελου Γ.1-1
16.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00Ρούσσης Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ν., Κουκουφιλίππου Ι.1-4
17.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή26/01/2015:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/01/2018:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Δαγρέ Μ.1-0
19.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/01/2015:00Κόλλιας Γ., Μπέγκος Α., Πρέσβελου Γ.1-0
20.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή26/01/2015:00Δρούζας Χ., Γεώργας Κ., Ελεφάντης Χ.1-2
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή26/01/2011:00Ρούσσης Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ν., Κουκουφιλίππου Ι.1-2
22.ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 - ΝΙΚΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/01/2011:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Σκιαδάς Δ.5-1
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Βλάχος Α.3-5
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ., ΜΑΚΡΗΣ Ν.1-0
25.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/01/2015:00Τσατσούλη Β., Κόλλιας Δ., Κουκουφιλίππου Ι.3-1
26.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή26/01/2011:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.0-2
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ