Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020

Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:54:00 μ.μ. | | | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τους αγώνες των πρωταθλημάτων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Ιανουαρίου 2020.


Α1 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/01/2015:00Μανούχος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.1-1
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Κατσώνας Χ.1-1
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/01/2015:00Αθανασόπουλος Β., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.6-0
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μπατάκος Κ.0-3
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο18/01/2015:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι.7-0
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/01/2015:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Δαγρέ Μ.5-1
7.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/01/2015:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Καπετάνιος Αθ. Π.2-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΚυριακή19/01/2000:00Αναβλήθηκε
9.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/01/2011:30Τσιτουρίδης Π., Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α.4-4
10.ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΥΔΡΑΣΚυριακή19/01/2014:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεώργας Κ., Κυριακίδης Χ.4-0
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00Κουτσούκος Γ., Μπέγκος Α., Κουτσούκος Ι.2-2
12.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/01/2015:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.6-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο18/01/2015:00Τσατσούλη Β., Δημητρόπουλος Π., Κουκουφιλίππου Ι.4-0
14.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/01/2011:30Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Βλάχος Α.4-3
15.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/01/2015:00Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
16.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Βλάχος Α.0-5
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/01/2017:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00Καπετάνιος Αθ. Π., Λέκκας Χ., Δαγρέ Μ.4-0
19.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/01/2010:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.6-2
20.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/01/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.2-5
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΣΑΡΩΝΑΣ - ΔΡΥΟΠΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/01/2010:30Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., ΜΑΚΡΗΣ Ν.0-5
22.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΠΟΡΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/01/2015:00Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., ΜΑΚΡΗΣ Ν.2-3
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή19/01/2010:30Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Ορφανός Β.5-1
24.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή19/01/2012:30Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Ορφανός Β.4-1
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/01/2011:30Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ.1-3
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ