Κυριακή, 2 Φεβρουαρίου 2020

Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:45:00 μ.μ. | | | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας από τις αγωνιστικές του Σαββατοκύριακου 1 και 2 Φεβρουαρίου 2020 για τις κατηγορίες Α1 και Α2.


Α1 Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/02/2015:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Κατσώνας Χ.1-2
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο01/02/2015:00Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.2-3
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο01/02/2015:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.2-0
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή02/02/2015:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.1-2
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή02/02/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Αθ. Π., Πρέσβελου Γ.1-0
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Μπατάκος Κ.3-1
7.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/02/2015:00Μανούχος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.0-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή02/02/2011:30Νώτης Χ., Γεώργας Κ., Βαρελά Β.4-0
9.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/02/2011:30Μανούχος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.4-0
10.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/02/2012:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.7-0
11.ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑΥΔΡΑΣΚυριακή02/02/2015:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.4-0
12.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.1-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο01/02/2015:00Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ν.2-1
14.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή02/02/2015:00Τσιτουρίδης Π., Δαγρέ Μ., Ορφανός Β.0-0
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00Σιαχάμη Α., Μελέτης Α., Βλάχος Α.1-3
16.ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., ΜΑΚΡΗΣ Θ.3-2
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/02/2016:30Σκιαδάς Δ., Γεώργας Κ., Βαρελά Β.0-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/02/2011:00Σκιαδάς Δ., Μπατάκος Κ., Φιλιππόπουλος Κ.4-1
19.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00Δρούζας Χ., Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ.2-2
20.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/02/2015:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.0-3
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή02/02/2011:00Τσιτουρίδης Π., Δαγρέ Μ., Ορφανός Β.0-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ