Σάββατο, 5 Σεπτεμβρίου 2020

74 επιτυχόντες του φροντιστηρίου "ΠΑΙΔΕΙΑ" στο Ναύπλιο

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 12:44:00 μ.μ. |
 74 επιτυχόντες του φροντιστηρίου "ΠΑΙΔΕΙΑ" στο Ναύπλιο
Με ιδιαίτερη ικανοποίηση ανακοινώνουμε τα ονόματα των μαθητών και μαθητριών μας που εισήχθησαν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση στις πανελλαδικές εξετάσεις 2020.


Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθειά τους!
Καλή σταδιοδρομία!

Η διεύθυνση του φροντιστηρίου

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
Νίκος Μανώλης

ΦΥΣΙΚΗ-ΧΗΜΕΙΑ
Στέφανος Παπακωνσταντίνου
Σπύρος Γλυκοφρύδης

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ
Βίκυ Λαλουκιώτη
Σπύρος Κακούρος

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2020 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ
-ΡΕΚΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 19050 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
-ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΤΑ 19000 ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18887 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
-ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18800 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ( ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
-ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 18.575 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
-ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 18500 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ( ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
-ΣΟΥΡΣΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 18275 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
-ΜΠΑΝΤΑΝΑ ΣΟΦΙΑ 18200 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
-ΡΕΚΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 1ος 18125 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)
-ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17975 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ
-ΓΚΡΕΤΣΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 17900 ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
-ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΚΩΣΤΗΣ 17800 ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 7η 17800 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ -ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ
-ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17588 ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ   
-ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΑ 17500 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
-ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΛΙΝΤΑ 17200 ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
-ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΗΤΣΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 19η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
-ΑΝΤΟΤΣΙ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
-ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
-ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 25η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
-ΓΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
-ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
-ΓΚΟΥΡΙΩΤΗ ΒΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
-ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
-ΔΑΡΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
-ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
-ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) - ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
-ΔΡΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
-ΔΡΟΥΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
-ΖΑΒΟΥ ΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
-ΖΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
-ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 19η ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
-ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΕΥΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
-ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
-ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
-ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
-ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
-ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
-ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
-ΚΟΓΙΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ  ΚΡΗΤΗΣ
-ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
-ΚΟΜΜΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
-ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
-ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
-ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ  ΚΡΗΤΗΣ
-ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) - ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
-ΜΑΚΡΥΠΟΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ  ΚΡΗΤΗΣ
-ΜΑΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
-ΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
-ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
-ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
-ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
-ΜΠΑΛΑΚΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
-ΜΠΟΤΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ  (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
-ΝΙΚΟΛΟΥΖΑΚΗ ΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
-ΝΤΑΝΤΗΣ ΠΑΡΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
-ΝΤΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
-ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
-ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
-ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
-ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΠΑΤΡΑ)
-ΦΛΟΥΔΑ ΣΟΦΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
-ΣΤΡΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
-ΧΑΤΖΑΡΑ ΖΕΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
************** ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
************** ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 10%
-ΤΟΣΚΑ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ