Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020

Τα σημερινά αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:23:00 μ.μ. | | |
Τα σημερινά αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Με τρεις αγώνες συνεχίστηκε σήμερα Σαββατο 10 Οκτωβρίου η 3η αγωνιστική για το πρωτάθλημα Αργολίδας της Α1 κατηγορίας. Με νίκες συνέχισαν, ο Ποσειδώνας Διδύμων, ο Αστέρας Δρεπανιακός και ο Παναργειακός. Ενώ στην πρώτη αγωνιστική του 4ου ομίλου για το Κύπελλο Αργολίδας ο Τροιζηνιακός κέρδισε την Κορωνίδα Κοιλάδας.

 Δείτε αναλυτικά τα αποτελεσματα των αγώνων παρακάτω:

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο10/10/2016:30Τριανταφύλλου Ρ., Γκουριώτης Κ., Γεώργας Κ.5-2
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/10/2016:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Τσατσούλη Β.3-0
3.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/10/2016:30Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Καπετάνιος Αθ. Π.2-3
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη07/10/2015:30Μανούχος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.3-2


Προσεχείς Αγώνες

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30Τριανταφύλλου Ρ., Γεώργας Κ., Κόλλιας Δ.
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/10/2016:30Μαρινόπουλος Π., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/10/2016:30Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μπούκουρα Μ.
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30Κόλλιας Γ., Ρούσσης Σ., Μπατάκος Κ.
Κύπελλο 1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη14/10/2015:30
Κύπελλο 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη14/10/2015:30
Κύπελλο 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη14/10/2016:00
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΤετάρτη14/10/2015:30
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΕΡ.2020-2021
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή11/10/2016:00
11.Ο ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΠΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ Α.ΕΚυριακή11/10/2016:00
12.ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.Ο - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/10/2016:00
13.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Α.ΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή11/10/2016:00
14.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΚυριακή11/10/2016:00
15.ΡΟΥΦ ΠΑΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή11/10/2016:00
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ