Κυριακή, 1 Νοεμβρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων ποδοσφαίρου της Αργολίδας στην Α1 και Α2 κατηγορία

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:09:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων ποδοσφαίρου της Αργολίδας στην Α1 και Α2 κατηγορίαΔείτε παρακάτω αναλυτικά τα αποτελεσματα των ομάδων της Αργολίδας της Α και Α2 κατηγορίας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 31 Οκτωβρίου και 1η Νοεμβρίου.

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο31/10/2015:00Αθανασόπουλος Β., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β.3-1
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/10/2015:00Δρούζας Χ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
(Παρατηρητής Δ: Καραγεώργος Ανδρέας)
0-4
3.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή01/11/2015:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Δημητρόπουλος Π.2-1
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή01/11/2015:00Ζώης Μ., Μπέγκος Α., Δαγρέ Μ.2-0
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο31/10/2015:00Μαρινόπουλος Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.6-0
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή01/11/2015:00Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.2-0
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/11/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή01/11/2015:00Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Γεώργας Κ.1-0
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο31/10/2015:00Μπατάκος Κ., Δημητρόπουλος Π., Φιλιππόπουλος Κ.3-2
10.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή01/11/2015:00Μπατάκος Κ., Κυριακίδης Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ν.2-0
11.ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΥΔΡΑΣΚυριακή01/11/2015:00Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.5-0
12.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή01/11/2015:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Δρούζας Α., Κορολής Β.4-1
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/11/2010:00Ρούσσης Σ., Στατεράς Π., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
14.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/11/2012:30Ρούσσης Σ., Στατεράς Π., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
15.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Ορφανός Β.4-1
3ος Όμιλος Α2 Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/10/2018:00Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.3-3
17.Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/11/2011:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.1-6
18.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή01/11/2011:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Δημητρόπουλος Π.1-1
19.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι., Βλάχος Α.2-2
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ