![Θλίψη στο Ναύπλιο από την απώλεια του Παύλου Καζαντζόγλου Θλίψη στο Ναύπλιο από την απώλεια του Παύλου Καζαντζόγλου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5eHYqD3A7awwETmtYuuPQqFocB83K3YahkG1T0iYZjww3RmRg9UKnR5V0TQiJItkg6yDmWIAPAhc7VXgiSfDCJEJFv38wDkC5Y237LxXDZd1jvoENHXPVLcYfViTqcGkgXLiR4iPmzg0/w640-h382-rw/penthos.jpg)
Ο Παύλος Καζαντζόγλου ηταν για χρόνια επιχειρηματίας με κατάστημα ειδών λαϊκής τέχνης στο Ναύπλιο στην οδό Σταϊκοπούλου. Ήταν ανιψιός του μεγάλου Ναυπλιώτη ηθοποιού Βαγγέλη Καζάν (Καζαντζόγλου)
Τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένειά του.
Ο Παύλος Καζαντζόγλου ηταν για χρόνια επιχειρηματίας με κατάστημα ειδών λαϊκής τέχνης στο Ναύπλιο στην οδό Σταϊκοπούλου. Ήταν ανιψιός του μεγάλου Ναυπλιώτη ηθοποιού Βαγγέλη Καζάν (Καζαντζόγλου)
Τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένειά του.