Τετάρτη, 3 Μαρτίου 2021

ΣΕΓΑΣ: Οριστικοποιήθηκαν οι αντιπρόσωποι των αθλητικών σωματείων για τις εκλογές (λίστα)

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:21:00 π.μ. | |
ΣΕΓΑΣ: Οριστικοποιήθηκαν οι αντιπρόσωποι των αθλητικών σωματείων για τις εκλογές (λίστα)
Οριστικοποιήθηκαν οι αντιπρόσωποι των σωματείων του ΣΕΓΑΣ με δικαίωμα ψήφου και συμμετοχής στη Γενική Συνέλευση της Ομοσπονδίας, που θα πραγματοποιηθεί στις 20 ή 21 Μαρτίου του 2021.

Η σχετική λίστα εστάλη σήμερα στα σωματεία για την ενημέρωση τους.

Δείτε τη σχετική λίστα

 ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Σ.Ε.Γ.Α.Σ.
 20-21 Μαρτίου 2021
                      ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ Σ.Ε.Γ.Α.Σ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΚΑΙ ΨΗΦΟΥ
    
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ 
2ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΟΥΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΕΛΗΣ
3ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΕΣΙΝΕΖΗΣ ΑΝΝΑ ΧΩΡΙΝΟΥ
4ΑΟ ΔΡΑΜΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΟΥΣΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 
5ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 
6ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΟΥΜΠΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.  ΜΑΚΡΗΣ
7ΑΣ  ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ 
8ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ
9ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΕΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣ Κ.  ΜΙΧΕΛΗΣ
10ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
11ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ 
12ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν. ΚΑΒΑΛΑΣ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ
13ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ  
14Α.Π.Σ.  ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ "ΔΙΟΜΗΔΗΣ" ΞΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ
15ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΟΜΝΙΔΗΣ 
16ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΤΣΙΔΗΣ 
17ΑΣ Ν. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ "ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ"ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ
18ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΠΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΑΣ ΑΡΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ
2ΜΑΣ ΑΕΤΟΣΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ
3Π.Α.Ο.Κ.  
4ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΔΙΩΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 
5ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΠΟΥΛΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΣ
6ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣΑΝΕΣΤΗΣ Λ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ 
7ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘΕΛΕΝΗ ΒΑΡΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΩΡΑΣ
8ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
9ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 
10ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗΣΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 
11ΒΕΡΓΙΝΑΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΜΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 
12ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΛΛΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΙΚΙΔΗΣ 
13ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 
14ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΚΟΤΡΙΔΗΣΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ
15ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥΘΩΜΑΣ ΧΗΤΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΑΚΗΣ 
16ΠΑΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΧΤΙΔΗΣ
17ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΙΤΖΑΛΕΟΣ 
18ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΣΚΟΥ 
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΚΑΤΑΣΠΑΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
2ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΛΚΙΝΟΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΓΚΙΔΗΣ
3ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
4ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ
5ΓΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ "Ο ΕΝΙΠΕΥΣ" ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΟΥΛΤΣΙΝΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΑΤΕΓΟΥ
6ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ
7ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ
8ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΑΡΗΣ 
9ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕΤΡΥΦΩΝ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
10ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΓΗ
11ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥΙΩΑΝΝΗΣ Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 
12ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣΜΑΡΙΑ ΖΙΑΚΑΚΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΛΑΣ
13ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΗΝΑΧΡΥΣΟΥΛΑ ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ
14ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 
15ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΓΓΟΥΡΙΔΗΣ 
16ΠΑΣ  ΑΛΜΩΠΙΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 
17ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ - Α.Ο.Σ."ΠΕΛΛΑ"ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΔΗΜ. ΚΟΛΟΒΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν. ΤΣΙΟΥ
18ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑΟΛΓΑ ΚΟΛΟΜΠΟΒΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΖΑΒΙΔΑΣ 
    
    
    
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΣ 
2ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΔΕΛΚΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΑΚΗ
3ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΑΖΙΩΤΑΣ 
4ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
5ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΑΜΑΡΗΣ
6ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΒΡΑΚΙΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΙΒΡΑΚΙΔΗΣ
7ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝΙΩΑΝΝΗΣ Ν. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζ. ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ 
    
 ΤΕ ΣΕΓΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ 
2ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝΝΙΝΑ ΑΙΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΛΑΧΑΣ
3ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΡΑΨΑΣΙΩΑΝΝΑ ΒΕΡΓΗ
4ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΣΙΑΛΗΣΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΥΤΟΥΚΗ
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΓΕΛΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΙΚΑΠΗΣ 
2ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΨΑ
3ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΣΚΗΣΖΩΗΣ ΜΠΕΣΗΣ
4ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
5ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΟΥΧΟΣ 
6ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ 
7ΑΣ "Α.Σ. ΑΘΛΟΣ" ΑΡΤΑΣΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥ
9ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΜΑΡΑΚΗΣ
9ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΠΥΡΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΙΣΠΑ
10ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ  ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΜΑΤΑΤΑΝΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣΟΦΙΑ ΣΑΚΟΡΑΦΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΟΥΛΑΣ 
2ΓΣ ΒΟΛΟΥΑΝΤΩΝΗΣ ΧΙΩΤΗΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΙΛΑΤΟΣ 
3ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε.Λ.1964ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΝΤΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΑΚΑΣ 
4ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΟΥΛΑΚΗΣ 
5ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ Π. ΣΑΧΙΝΗΣ 
6ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΜΜΑΚΟΥΗΛΙΑΣ ΚΑΦΦΕΣ 
7ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣΠΥΡΟΣ ΛΑΠΠΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ 
8ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 
9ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΚΑΛΗΣ 
10ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΓΑΡΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ
11ΓΣ  ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥΣΤΕΡΓΙΟΣ ΦΑΤΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 
12ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ 
13ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥΗΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ Π. ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ 
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΛΕΣΒΟΥ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΜΠΑΤΖΗΣ 
2ΑΕ ΛΗΜΝΟΣΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΣΧΟΥΔΗ
3ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΛΑΙΔΙΤΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΤΕΣΤΟΣ 
4ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΔΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΥΣΑΛΗΣ 
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ - ΕΥΒΟΙΑΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣΛΟΥΚΑΣ ΔΑΛΚΑΣ
2ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ
3ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΑΓΗ
4ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣΗΛΙΑΣ ΤΑΓΚΗΣΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
5ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΑΒΛΑΓΚΑΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΜΟΝΗΣ 
6ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΝΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 
7ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΡΑΙΜΑΚΗΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 
8ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΛΑΚΗΣ
    
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΑΛΙΑΡΗΣ
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠΜΙΧΑΗΛ ΥΔΡΑΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΚΟΣ 
3ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΛΙΑΝΟΣΑΛΕΞΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ
4ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝΣΠΥΡΟΣ ΚΑΛΟΖΟΥΜΗΣΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
5ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΛΑΣΚΑΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ 
6ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
7ΟΦΚΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣΚΩΣΤΑΣ ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ 
8ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩΕΥΔΟΚΙΑ ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΚΑΛΥΨΩ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
9ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΣΑΡΙΣΤΕΑ ΛΑΜΕΡΑ
10ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΤΑΚΗ-ΜΑΡΙΝΑΚΗΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗΣ
11ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΙΑΦΑΚΑ
12ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  
13ΠΑΟ "ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ"- ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
14ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣΗΛΙΑΝΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗ
15ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΛΜΑΝΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΤΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
16ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 
17ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΤΣΗΣ 
18ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΧΤΙΔΑΣΕΥΤΥΧΙΑ ΦΙΛΑΛΗΘΗ
19ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ
20ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛOΣ 
21ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΙΤΑΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
22ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ 
23ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΙΣΛΙΑΝΗΣ 
24ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΙΛΛΙΩΤΗΣΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥΤΣΗΣ 
25ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΤΙΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 
26ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΤΕΡΓΟΣ ΕΥΣΤ. ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝ. ΜΙΧΑΛΑΚΟΥΔΗ-ΤΣΑΓΓΑΡΙΝΟΥ
27ΑΟ ΕΡΜΗΣ  ΣΥΜΕΩΝ Γ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣΑΛΕΞΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ
2ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΠΛΑΤΣΗΣ 
3ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ 
4ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 
5Α.Ε.Κ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ 
6ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑΣΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
7ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ 
8ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣΙΩΑΝΝΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣΒΑΙΟΣ ΣΩΤ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ 
9ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣΧΡΙΣΤΟΣ ΓΑΛΥΦΑΣ
10ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΩΜΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
11ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ 
12ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
13ΑΓΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΙΧΟΣΟΓΛΟΥ
14ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 
15ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
16ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣΟΛΥΜΠΙΑ- ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΜΕΝΗ
17ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΟΣΙΔΟΥ
18ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΑΠΑΛΟΣΑΙΓΛΗ ΟΛΓΑ ΚΙΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ
19ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΒΑΛΑΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ 
20ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝΜΑΡΙΑ ΜΑΝΑΒΕΛΗΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΑΥΛΟΥ
21ΑΟ ΠΕΥΚΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΟΛΩΤΣΗ
22ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΡΙΣΗ 
23ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΠΑΚΑ 
24ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ
25ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΝΗΣ 
26ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
27ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΤΟΓΑΝΟΣ 
28ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
29ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΛΑΧΑΚΗ
30ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΤΣΗΣ 
31ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΥΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΙΝΕΛΗΣ 
    
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ ΣΑΜΟΥ 
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥΛΕΜΟΝΙΑ ΜΟΡΟΜΑΛΟΥ-ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ
2ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΜΑΡΚΟΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΤΕΙΡΟΣ
3ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΥΡΕΛΟΥΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΟΥΤΖΑΣ 
4ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΥΡΟΣ 
5ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΡΝΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΝΤΕΣ
6ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΤΟΥΔΗΣΚΥΡΙΑΚΗ ΣΕΖΕΝΙΑ
7ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣΑΘΗΝΑ ΚΙΣΑΝΔΡΑΚΗΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΚΟΤΣΑΜΠΑ
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΝΑΣΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΖΗΣ 
2ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ 
3ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΤΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΕΛΑΣ 
4ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ 
5ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΧΩΡΙΤΗ
6ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΓΕΩΡΓΙΑ ΞΕΝΟΥ 
7ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ 
8ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΑΧΑΣ
9ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
10ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
11ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ. ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ 
12ΑΟ  ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ"ΟΛΓΑ ΦΛΙΓΚΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΛΑΒΟΥ
13ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣΕΛΕΝΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
14ΑΣ  ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ι. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15ΑΓΣ "ΑΡΙΩΝ" ΠΑΤΡΩΝΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΣΙΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΣ
16ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΡΑΜΕΛΑ
17ΑΓΣ "ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ" ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΥΦΙΚΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΤΣΟΣ 
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 
2ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣΝΕΟΚΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 
3ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 
4ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΓΕΙΤΑΚΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 
5ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΝΑΤΣΕΛΑΣ  
6ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΠΥΡΟΣ ΚΑΚΟΚΕΦΑΛΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ 
7ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 
8ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
9ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2000ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΛΛΑΣ 
10ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΛΙΑΣΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΥΡΛΑΣ
11ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΚΟΣ 
12ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣΚΑΛΙΟΠΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
13ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΠΛΑΤΩΝΑΣ ΤΟΜΠΑΣ  
2ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ  
3ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣΑΡΗΣ ΔΙΑΜΠΟΥΛΗΣ 
4ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ
5ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 
6ΑΟ ΠΑΡΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 
7ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣΙΩΑΚΕΙΜ ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 
2ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΗΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
3ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΡΡΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ
4ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΤΣΟΥΡΗΣ 
5ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΡΑΜΜΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 
6 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣΣΜΑΡΑΓΔΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ 
7ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ 
8ΑΣ  ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ  ΠΑΤΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΥΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ 
9ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ
    
    
 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
 ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥΤΑΚΤΙΚΟΣΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
1ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΚΟΥΛΑ
2Ο.Φ.Η.ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΝΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ 
3ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΣΟΦΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥΕΜΜΑΝΟΥΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 
4ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ
5ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΒΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 
6ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ
7ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥΝΕΚΤΑΡΙΑ - ΝΑΤΑΣΑ ΠΑΓΚΑΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΝΑΡΗΣ 
8ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣΣΥΜΕΩΝ ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ 
9ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΟΥΛΑΚΗΟΥΡΑΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
10ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
11ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝΜΑΡΙΑ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΛΕΣ
12ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΕΡΖΗΣ  
13ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΜΙΧΑΛΗΣ  ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΟΥΤΣΕΚΗΣ 
14ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ 
15ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΡΑΑΝΝΑ ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ
16ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΑΔΑΜ ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ 
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ