SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
OUTLET-ONE.GR
DHL
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή, 12 Σεπτεμβρίου 2021

Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας για το κύπελλο

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:03:00 μ.μ. | | |
Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας για το κύπελλοΤο Σαββατοκύριακο 11 και 12 Σεπτεμβρίου πραγματοποιήθηκαν οι αγώνες της 1ης φάσης του Κυπέλλου Αργολίδας. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα παρακάτω:
1ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/09/2116:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.2-3
2.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή12/09/2116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ορφανός Β., Στατεράς Π.2-0
2ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο11/09/2116:00
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/09/2116:00Μαρινόπουλος Π., Δρούζας Α., Φιλιππόπουλος Κ.0-2
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/09/2116:00Τριανταφύλλου Ρ., Γεώργας Κ., Ραφαηλίδη Σ.1-5
3ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/09/2116:003-0 α.α.
7.Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/09/2116:00Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Κυμπουρόπουλος Δ.0-4
8.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/09/2117:00Αθανασόπουλος Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.0-2
4ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο11/09/2116:00Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.0-1
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο11/09/2116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α.1-5
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/09/2111:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπατάκος Κ., Τσατσούλη Β.0-3
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/09/2116:00Τσατσούλη Β., Μακρής Ν., Βλάχος Α.2-5

Οι αγώνες για την 1η φάση του Κυπέλλου Αργολίδα συνεχίζονται την Τετάρτη 15 Σεπτεμβρίου ενω το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Σεπτεμβρίου ξεκινούν οι αγώνες πρωταθλήματος της Α κατηγορίας 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο18/09/2116:30
2.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/09/2116:30
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/09/2116:30
4.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή19/09/2116:30
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/09/2119:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/09/2116:30
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/09/2116:00
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/09/2116:00
9.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή19/09/2116:30
1ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη15/09/2116:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Δαγρέ Μ., Παρασκευόπουλος Γ.
11.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη15/09/2117:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.
2ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη15/09/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν.
3ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη15/09/2116:00Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Φλεβάρης Ι.
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ