SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021

Αργολίδα: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/10

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:45:00 μ.μ. | | | |
Αργολίδα: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/10
Πολλά γκολ σημειώθηκαν στους ποδοσφαιρικούς αγώνες των ομάδων της Αργολίδα το Σαββατοκύριακό 16 και 17 Οκτωβρίου για τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορίας ποδοσφαίρου.

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο16/10/2116:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.1-3
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/10/2116:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Γεώργας Κ., Αργυρόπουλος Α.0-7
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ.4-0
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/10/2116:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00Κόλλιας Γ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
(Παρατηρητής Δ: Καραγεώργος Ανδρέας)
3-0
6.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή17/10/2116:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
4-2
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/10/2116:00Μαρινόπουλος Π., Ορφανός Β., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή17/10/2111:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Βλαντούσης Ν.8-3
10.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/10/2111:00Ρούσσης Σ., Δαγρέ Μ., Κουτσούκος Γ.1-2
11.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00Τσατσούλη Β., Φλεβάρης Ι., Βλαντούσης Ν.1-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή17/10/2111:00Σιαχάμη Α., Τούμπας Σ., Τσατσούλη Β.3-4
13.Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/10/2116:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Δαγρέ Μ.7-0
14.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Στατεράς Π., Κορολής Β.6-0
15.ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/10/2116:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Κυμπουρόπουλος Δ.Διακόπηκε
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/10/2116:00Ζώης Μ., Δρούζας Α., Μακρής Ν.0-6
17.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/10/2116:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Κυμπουρόπουλος Δ.0-3
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ