Σας περιμένουμε όλους στο Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπλίου αυτό το Σάββατο 16/10/2021 στις 7 το απόγευμα για να απολαύσουμε ένα όμορφο ματς αντάξιο των 2 ομάδων που θα βρεθούν αντίπαλες στο παρκέ, τηρώντας τα υγειονομικά πρωτόκολλα όπως τα έχει ορίσει η ΓΓΑ και η ΕΟΚ!!
Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021
Τον Αργοναύτη Ν.Κίου αντιμετωπίζει ο Αρχιμήδης Ασίνης στην έναρξη της Α1 ΕΣΚΑΚ
Πρεμιέρα για το Πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΚ Ανδρών 2021-22 για την ομάδα μας απέναντι σε μια παραδοσιακή δύναμη του Αργολικού μπάσκετ τον Αργοναύτης Νέας Κίου B.C.
Σας περιμένουμε όλους στο Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπλίου αυτό το Σάββατο 16/10/2021 στις 7 το απόγευμα για να απολαύσουμε ένα όμορφο ματς αντάξιο των 2 ομάδων που θα βρεθούν αντίπαλες στο παρκέ, τηρώντας τα υγειονομικά πρωτόκολλα όπως τα έχει ορίσει η ΓΓΑ και η ΕΟΚ!!
Σας περιμένουμε όλους στο Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπλίου αυτό το Σάββατο 16/10/2021 στις 7 το απόγευμα για να απολαύσουμε ένα όμορφο ματς αντάξιο των 2 ομάδων που θα βρεθούν αντίπαλες στο παρκέ, τηρώντας τα υγειονομικά πρωτόκολλα όπως τα έχει ορίσει η ΓΓΑ και η ΕΟΚ!!
![argolikeseidhseis.gr ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ](https://1.bp.blogspot.com/-sc3cMYCsyjg/X4GK4nuCghI/AAAAAAAMc5Y/PomB3oJLaKEdEjZIyra7dh6qQqQ01ThxACLcBGAsYHQ/s575/ARGOLIKES%2BEIDHSEIS.jpg)
![Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhb8xql1AvgEOIizw1JhsPdfKzo2Zt0k_893pT2PetKretWqaDDef7Lyefw4FmtIW03DRNVmNXcahJgn_L_NHTZSN2RZEqPCv_Uo525Fz8z7evPikw1zqXN5P8ZMe-znUHUmYZ3nHCsBQgQKVB5jTGvuDdG-aR0V2NoBU1wwYhxp6PXY9H0s2y-OHlpafs/s1920/%CE%99%CE%9A%CE%A4%CE%95%CE%9F-%CE%91%CF%81%CE%B3%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CC%81%CE%B4%CE%B1%CF%82-20240102-1920x1080.webp)
![ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ](https://1.bp.blogspot.com/-dYOUUphkDFM/X5Lzz2mCKXI/AAAAAAAMe2c/WzBx7tUq_7gM05yxc5u3MtCJ_FPFTZxrACLcBGAsYHQ/s640/tameiakes.jpg)