SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
DHL
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΠΑΛΑΜΗΔΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ

Σάββατο, 2 Οκτωβρίου 2021

Ποδόσφαιρο Αργολίδα: Νίκες για Ερμή Κιβερίου και Παναργειακό

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:38:00 μ.μ. | | | |
Ποδόσφαιρο Αργολίδα: Νίκες για Ερμή Κιβερίου και ΠαναργειακόΕρμής Κιβερίου και Παναργειακός είναι οι νικητές των σημερινών αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα Αργολίδας της Α κατηγορίας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο02/10/2116:30Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/10/2116:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.
(Παρατηρητής Δ: Καραγεώργος Ανδρέας)
1-3

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή03/10/2116:30Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Δημητρόπουλος Π.
2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/10/2116:30Μαρινόπουλος Π., Μπέγκος Α., Φιλιππόπουλος Κ.
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή03/10/2116:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.
4.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη06/10/2116:00
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/10/2116:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή03/10/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Γ.
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή03/10/2116:30Αθανασόπουλος Β., Δρούζας Α., Στατεράς Π.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο09/10/2116:30
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο09/10/2116:30
10.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/10/2116:30
11.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο09/10/2116:30
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο09/10/2116:30
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ