SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Πέμπτη 28 Οκτωβρίου 2021

Ο Παναργειακός υποδέχεται τις Σπέτσες την Κυριακή

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:50:00 μ.μ. | | | |
Ο Παναργειακός υποδέχεται τις Σπέτσες την ΚυριακήΗ ομάδα του Παναργειακού υποδέχεται τις Σπέτσες την Κυριακή 31 Οκτωβρίου για την 7η αγωνιστική του 1ου ομίλου του Πρωταθλήματος Αργολίδας της Α1 κατηγορίας.

Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Λύρκείας στις 15:00

Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου 30-31/10:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β.
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/10/2115:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή31/10/2115:00Μαρινόπουλος Π., Δαγρέ Μ., Μακρής Ν.
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή31/10/2115:30Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή31/10/2115:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Δημητρόπουλος Π.
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή31/10/2115:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Γεώργας Κ.
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή31/10/2115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Δρούζας Α.
9.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/10/2110:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Δημητρόπουλος Π.
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή31/10/2110:30Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μακρής Ν.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Ρούσσης Σ., Φλεβάρης Ι., Βλαντούσης Ν.
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Σιαχάμη Α., Ραφαηλίδη Σ., Μερμύγκης Δ.
13.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή31/10/2115:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Κορολής Β.
14.ΠΡΟΙΤΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/10/2115:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Στατεράς Π.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο30/10/2116:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β., Παρασκευόπουλος Γ.
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/10/2110:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.
17.ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή31/10/2115:00Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.
Α΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΦΕΙΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή31/10/2113:00
19.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΟΥ - ΑΒΑΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή31/10/2115:00
20.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝΚυριακή31/10/2115:00
21.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακή31/10/2115:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚυριακή31/10/2100:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.ΣΚυριακή31/10/2115:00
24.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚυριακή31/10/2115:00
25.ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.Ο - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΚυριακή31/10/2115:00
26.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή31/10/2115:00
27.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΚΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ Α.Π.ΣΚυριακή31/10/2115:00

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ