ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021

Τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:45:00 μ.μ. | |
Τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών των ποδοσφαιρικών ομάδων της ΑργολίδαςΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Δεκεμβρίου:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/12/2115:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.4-0
Β 1ος 2021-2022.
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/12/2113:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλαντούσης Ν., Κοτσοβός Κ.1-2
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/12/2115:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Μελέτης Α.2-4
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή19/12/2111:15Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ., Μερμύγκης Δ.
5.ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/12/2115:00Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ., Μερμύγκης Δ.4-0
Β Φάση 1ος Όμιλος (Α1)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο18/12/2115:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ.4-3
7.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/12/2115:00Αθανασόπουλος Β., Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α.1-2
Β Φάση 2ος Όμιλος (Α2)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/12/2117:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν.
Β Φάση 3ος Όμιλος (A3)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/12/2115:00Τριανταφύλλου Ρ., Ορφανός Β., Βλάχος Α.0-4
10.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή19/12/2115:00Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.3-0
Β Φάση 4ος Όμιλος (Α4)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο18/12/2115:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μακρής Ν.6-0

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Α.ΣΚυριακή19/12/2115:000-0
18.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΚυριακή19/12/2115:002-3
19.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή19/12/2115:000-2
20.ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.Ο - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.ΣΚυριακή19/12/2115:000-2
21.ΣΚΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ Α.Π.Σ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣΚυριακή19/12/2115:000-2
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ