ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022

Ποδόσφαιρο: Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:49:00 μ.μ. | | | |
Μπάλα
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τους αγώνες που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 26-27 Φεβρουαρίου.

Α1 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 7-8
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή27/02/2215:30Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π.3-1
Α1 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9-10
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή27/02/2215:30Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Θεοδώρου Α.6-5
Α1 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 1-6
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο26/02/2215:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
1-0
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/02/2215:30Δρούζας Χ., Τούμπας Σ., Μπέγκος Α.
(Παρατηρητής Δ: Νάσκος Ιωάννης)
4-1
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο26/02/2215:30Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι.2-1
Α1 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 15-16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/02/2217:30Μπέγκος Α., Τούμπας Σ., Βλαντούσης Ν.
A2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 1-3
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/02/2215:30Μαρινόπουλος Π., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.4-0
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 10-12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή27/02/2215:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.5-2
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 13-15
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή27/02/2215:30Δημητρόπουλος Π., Ορφανός Β., Βλάχος Α.2-3
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 4-6
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/02/2210:30Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Μακρής Ν.0-1
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 7-9
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/02/2215:30Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Κουτσούκος Γ.7-0
Β 1ος 2021-2022.
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/02/2214:45Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β., Ορφανός Β.2-2
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/02/2211:00Δρούζας Α., Αργυρόπουλος Α., Βλαντούσης Ν.1-4
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή27/02/2211:00Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Φιλιππόπουλος Κ.3-0 α.α.
15.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή27/02/2215:30Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Μακρής Ν.0-4

Γ΄Εθνική
5ος όμιλος (εξ αναβολής)
ΑΕ Μυκόνου-Σαντορίνη 1-0
Ερμής Μελιγούς-Ηλιούπολη 1-1
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ