ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022

Ποδόσφαιρο: Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:12:00 μ.μ. | | | |
Μπάλα ποδοσσφαίρου
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τις αγωνιστικές του Σαββατοκύριακου 19 και 20 Μαρτίου.

Α1 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 1-6
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή20/03/2215:30Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Θεοδώρου Α.0-3
2.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή20/03/2215:30Δρούζας Χ., Μπέγκος Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-1
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/03/2215:30Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Μακρής Ν.1-1
A2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 1-3
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/03/2216:00Μπέγκος Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β.2-7
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 10-12
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΥΔΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή20/03/2215:300-3 α.α.
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 13-15
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή20/03/2210:30Τσατσούλη Β., Στατεράς Π., Κοτσοβός Κ.1-2
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 4-6
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/03/2215:30Μαρινόπουλος Π., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.1-1
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 7-9
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΤΟΛΟΥΚυριακή20/03/2211:00Σιαχάμη Α., Μπέγκος Α., Παρασκευόπουλος Γ.4-1
Β 1ος 2021-2022.
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/03/2215:00Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β., Μακρής Ν.1-1
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/03/2211:30Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Βλάχος Α.7-1
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/03/2212:00Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.0-4
12.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή20/03/2215:30Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Βλάχος Α.3-0 α.α.

Γ΄Εθνική
5ος όμιλος - 20ή αγωνιστική
ΑΕ Μυκόνου-Χαραυγιακός 1-2 τελικό
Ερμής Μελιγούς-Άρης Σκάλας 1-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Ερμιονίδα 1-2
Σαντορίνη-Παναρκαδικός δ.δ.
Ηλιούπολη-Άγιος Ιερόθεος 1-2
Ρεπό: Φωστήρας
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ