ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

Αργολίδα: Οι κερδισμένοι και οι χαμένοι των ποδοσφαιρικών αγώνων - Όλα τα αποτελέσματα

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:31:00 μ.μ. | | |
ΜπάλαΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των τελευταίων ποδοσφαιρικών αγώνων όλων των ομάδων της Αργολίδας.
Α1 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 1-6
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή13/03/2215:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Τσατσούλη Β.1-1
2.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/03/2215:30Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Δρούζας Α.1-1
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή13/03/2215:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι.0-1
Α1 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 15-16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή13/03/2215:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μακρής Ν., Φλεβάρης Ι.1-3
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 10-12
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο12/03/2215:30Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 13-15
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή13/03/2211:00Κόλλιας Δ., Λυκομήτρος Ε., Μακρής Ν.7-6
Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 4-6
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/03/2215:30Αθανασόπουλος Β., Κορολής Β., Κυμπουρόπουλος Δ.1-3
Β 1ος 2021-2022.
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/03/2210:30Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α.4-2
9.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/03/2215:00Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α.1-2
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή13/03/2215:30Μπέγκος Α., Βλαντούσης Ν., Φιλιππόπουλος Κ.5-0
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ 17
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΑΣΤΡΟΥΣΠέμπτη10/03/2214:301-3
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝΚ15
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΑΣΤΡΟΥΣΠέμπτη10/03/2212:000-4

Γ΄Εθνική:
5ος όμιλος - 18η αγωνιστική

ΑΕ Μυκόνου-Ερμής Μελιγούς 2-1
Σαντορίνη-Άγιος Ιερόθεος 3-0
Φωστήρας-Άρης Σκάλας 3-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Ηλιούπολη 1-2
Χαραυγιακός-ΑΕ Ερμιονίδας 0-1
Ρεπό: Παναρκαδικός
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ