Παρασκευή 6 Μαΐου 2022

Πήραν το κύπελλο τα κορίτσια της Γ.Ε.Ναυπλίου στο Loutraki Easter Volleyball Cup 2022

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 10:18:00 π.μ. | | |
ΓΕΝ
Το τριήμερο 26, 27 & 28 Απριλίου, οι κορασίδες και οι παγκορασίδες της Γ.Ε.Ναυπλίου υπό την καθοδήγηση της προπονήτριάς τους Κωνσταντίνας Διαμαντή, συμμετείχαν στο Loutraki Easter Volleyball Cup 2022, το οποίο πραγματοποιήθηκε για άλλη μια χρονιά στο SPORTSCAMP στο Λουτράκι.

Τα κορίτσια πήραν μέρος σε μια σειρά συναρπαστικών αγώνων απέναντι σε ομάδες της Αττικής και της Κρήτης!
Ήταν ένα ανταγωνιστικό και υψηλών προδιαγραφών μίνι πρωτάθλημα, με τις ομάδες ισάξιες να διεκδικούν μια θέση στην τριάδα.
Οι Κορασίδες μας κατάφεραν να πάρουν την τρίτη θέση και οι παγκορασίδες μας να σηκώσουν την κούπα της διοργάνωσης!

Κατά τη διάρκεια του τριημέρου τα κορίτσια της Γ. Ε.Ναυπλίου κέρδισαν όχι μόνο αγωνιστικότητα και μετάλλια, αλλά και όμορφες στιγμές που τις ένωσαν, νέες φιλίες και ένα μόνιμο χαμόγελο στα χείλη.