ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου 2022

Ποδόσφαιρο: Οι πρώτοι αγώνες στην Αργολίδα για το Κύπελλο - Οι χαμένοι και οι κερδισμένοι

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:49:00 π.μ. | | |
Ποδόσφαιρο
Ξεκίνησαν το Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου στην Αργολίδας οι αγώνες για το Κύπελλο.

Συγκεκριμένα πραγματοποιήθηκαν 6 αγώνες του 2ου και του 3ου ομίλου:

Κύπελλο 2ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ (Β1)Ν.ΚΙΟΥΣάββατο10/09/2216:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.3-0
4.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ (Β3)ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο10/09/2216:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.2-0
5.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ (Β4)ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/09/2216:00Σιαχάμη Α., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ.0-6
Κύπελλο 3ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Β1)ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο10/09/2216:00Δρούζας Χ., Τούμπας Σ., Ρούσσης Σ.1-4
7.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ (Β3)ΤΟΛΟΥΣάββατο10/09/2216:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Κοτσοβός Κ.3-2
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ (Β4)ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο10/09/2216:00Δρούζας Α., Μπατάκος Κ., Βλαντούσης Ν.0-3
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ (Β2)ΤΟΛΟΥΚυριακή11/09/2216:00Μπέγκος Α., Δημητρόπουλος Π., Βλάχος Α.


Σήμερα Κυριακή διεξάγονται δυο αγώνες του 1ου ομίλου:
Κύπελλο 1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ (Β1)ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/09/2216:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ.
2.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ (Β4)ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/09/2216:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Κυμπουρόπουλος Δ.

Να υπενθυμίσουμε οτι το επόμενο Σαββατοκύριακο ξεκινούν και οι αγώνες Πρωταθλήματος της Α1 κατηγορίας:
Α1 Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/09/2216:30
2.ΜΕΘΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/09/2216:30
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/09/2216:30
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/09/2216:30
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/09/2216:30
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή18/09/2216:30
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/09/2216:30
8.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/09/2216:30

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ