![Νεκρός 68χρονος σε παραλία της Κορινθίας ΕΚΑΒ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQEGb838XvyZbZQ7wnq5eipgaQSKQtYBsN22xftF2Rmb5Tjzb-cRPsobm-Yzm8QcGCpSANS0DimOB7pdpe0UO_3cCBlZj94NJBDN8Laucp_nW5mdz9C0Gzf8xki3WGx25LlP27ftyf_pFDctnPffjfpwKNkFi5b7JNfPqAangjX_wTPtvmz67HJVDv/w640-h360-rw/w10-184535.jpg)
Ο ανωτέρω διεκομίσθη με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Κέντρο Υγείας Ξυλόκαστρου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του, ενώ κατόπιν ενδελεχούς ελέγχου από στελέχη της οικείας Λιμενικής Αρχής, διαπιστώθηκε ότι πρόκειται για 68χρονο ημεδαπό.
Προανάκριση διενεργείται από τη Λιμενική Αρχή Κιάτου, ενώ η σορός θα μεταφερθεί στο Γενικό Νοσοκομείο Κορίνθου για διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής από την Ιατροδικαστική Υπηρεσία Ναυπλίου – Καλαμάτας.