ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022

Ποδόσφαιρο: Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:44:00 μ.μ. | | |
Ποδόσφαιρο:
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τους αγώνες που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 3 και 4 Δεκεμβρίου:

Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Ορφανός Β.4-1
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.1-0
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00Κόλλιας Δ., Γκουριώτης Κ., Μπατάκος Κ.2-1
4.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή04/12/2215:00Δρούζας Α., Αργύρης Ι., Φιλιππόπουλος Κ.6-2
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/12/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεώργας Κ., Ορφανός Β.0-1
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/12/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)
0-1
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή04/12/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Βλαντούσης Ν.1-1
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/12/2215:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Μπατάκος Κ.2-0
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο03/12/2215:00Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ.0-9
10.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή04/12/2211:00Θεοδώρου Α., Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ.2-4
11.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/2212:00Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Τόλιας Π.0-5
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή04/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Κορολής Β.1-0
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/12/2218:30Κόλλιας Δ., Γκουριώτης Κ., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
14.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/12/2211:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Κορολής Β.2-5
15.ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή04/12/2211:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.5-0
16.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/12/2211:30Μαρινόπουλος Π., Κάτσουδας Π., Κοτσοβός Κ.5-1
17.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/12/2215:00Μαρινόπουλος Π., Φλεβάρης Ι., Μελέτης Α.3-1

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡ. 2022-2023
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή04/12/2213:004-1
23.ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή04/12/2215:002-1
24.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή04/12/2215:002-1
25.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή04/12/2215:004-1
26.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή04/12/2215:000-0
27.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή04/12/2215:002-1
28.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή04/12/2215:001-0
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ