ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:35:00 μ.μ. | | |
Μπάλα
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Ιανουαρίου 2023.
Α1 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/01/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μακρής Ν., Ρούσσης Σ.0-4
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο07/01/2315:00Αθανασόπουλος Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.3-2
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή08/01/2315:00Μανούχος Ε., Θεοδώρου Α., Κυμπουρόπουλος Δ.2-2
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.1-2
5.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΤΟΛΟΥΚυριακή08/01/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι.5-1
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή08/01/2315:00Αθανασόπουλος Β., Ρούσσης Σ., Βλαντούσης Ν.1-1
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Κοτσοβός Κ.0-0
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/01/2311:00Μπέγκος Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.1-2
9.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή08/01/2311:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Κορολής Β.3-0
10.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή08/01/2315:00Ζώης Μ., Ραφαηλίδη Σ., Βλάχος Α.2-0
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή08/01/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Κορολής Β.0-1
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή08/01/2315:30Δρούζας Α., Καραχάλιος Ι., Μελέτης Α.0-2
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο07/01/2315:00Μπατάκος Κ., Κουτσούκος Γ., Ραφαηλίδη Σ.1-2
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή08/01/2311:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Κόλλιας Δ.1-4
15.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/01/2312:30Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Στατεράς Π.1-7
16.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/01/2318:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Κοτσοβός Κ.
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/01/2311:00Μανούχος Ε., Κυμπουρόπουλος Δ., Θεοδώρου Α.
18.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/01/2315:30Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β.1-5
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/01/2311:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Δανοπούλου Α.1-1
20.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή08/01/2312:00Δρούζας Α., Καραχάλιος Ι., Μελέτης Α.4-2

Γ Εθνική Ανδρών
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Σάββατο07/01/2313:001-2
26.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΣάββατο07/01/2315:000-2
27.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Σάββατο07/01/2315:001-2
28.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή08/01/2315:001-1
29.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή08/01/2315:001-0
30.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/01/2315:001-1
31.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή08/01/2315:003-0
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ