ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Τετάρτη 11 Ιανουαρίου 2023

Αθλητές και από την Αργολίδα σε προπόνηση κλιμακίου σωματείων της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και ΕΣΚΑΚ

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:33:00 π.μ. | | |
Μπάσκετ
Μία ακόμη προπόνηση επίλεκτων αθλητών από σωματεία της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και της ΕΣΚΑΚ, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη (12/01). 

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ λοιπόν καλούνται επίλεκτοι αθλητές γεννημένοι το 2008 & 2007 στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο Κλειστό γυμναστήριο Μεγαλόπολης την Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2023 και ώρες 18:00-19:45 για το γκρουπ αθλητών γεννημένων το 2008) και 19:45-21:30 για το γκρουπ αθλητών γεννημένων το 2007. 

Αναλυτικά οι αθλητές που θα συμμετάσχουν ανά γκρουπ: 

GROUP #1 (2008) 12/01/2023 | Κ.Γ. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | 18:00-19:45 
 1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 
2 ΔΑΜΙΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 
3 ΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 
4 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 
5 ΚΑΠΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 
6 ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 
7 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΟΚ 
8 ΚΑΣΑ ΝΤΑΝΙΕΛ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 
 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 
10 ΛΥΡΑΣ ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 
11 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 
12 ΜΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 
13 ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ 
14 ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 
15 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 
16 ΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 
17 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 
18 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 
19 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ 
20 ΤΑΚΟ ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΟΚ 

 GROUP #2 (2007) 12/01/2023 | Κ.Γ. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | 19:45-21:30 
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ 
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗ 2017 
3 ΑΡΓΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 
4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 
5 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 
6 ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 
7 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗ 2017 
8 ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 
9 ΜΑΝΤΣΙΤΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
10 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 
11 ΜΗΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 
12 ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 
13 ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΑΣΙΝΗΣ 
14 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 
15 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 
16 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 
17 ΣΚΑΠΕΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ 
18 ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΟ ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 
19 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 
20 ΤΣΑΓΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ