Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024
Φυλλάδια για την ακρίβεια και το θέμα του Αναβάλου μοίρασε ο Βουλευτής Αργολίδας Α. Πουλάς
Ο βουλευτής Αργολίδας του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής, Ανδρέας Πουλάς επισκέφθηκε τη λαϊκή αγορά του Ναυπλίου όπου μοίρασε φυλλάδια και ενημέρωσε τους πολίτες για τις θέσεις του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής για την ακρίβεια και για το μεγάλο πρόβλημα του Αναβάλου που ταλαιπωρεί τους αγρότες της Αργολίδας.
![argolikeseidhseis.gr ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ](https://1.bp.blogspot.com/-sc3cMYCsyjg/X4GK4nuCghI/AAAAAAAMc5Y/PomB3oJLaKEdEjZIyra7dh6qQqQ01ThxACLcBGAsYHQ/s575/ARGOLIKES%2BEIDHSEIS.jpg)
![Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhb8xql1AvgEOIizw1JhsPdfKzo2Zt0k_893pT2PetKretWqaDDef7Lyefw4FmtIW03DRNVmNXcahJgn_L_NHTZSN2RZEqPCv_Uo525Fz8z7evPikw1zqXN5P8ZMe-znUHUmYZ3nHCsBQgQKVB5jTGvuDdG-aR0V2NoBU1wwYhxp6PXY9H0s2y-OHlpafs/s1920/%CE%99%CE%9A%CE%A4%CE%95%CE%9F-%CE%91%CF%81%CE%B3%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CC%81%CE%B4%CE%B1%CF%82-20240102-1920x1080.webp)
![ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ](https://1.bp.blogspot.com/-dYOUUphkDFM/X5Lzz2mCKXI/AAAAAAAMe2c/WzBx7tUq_7gM05yxc5u3MtCJ_FPFTZxrACLcBGAsYHQ/s640/tameiakes.jpg)