ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΦΡΟΥΤΩΝ - ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ

Κυριακή 10 Μαρτίου 2024

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των ερασιτεχνικών ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:07:00 μ.μ. | |
Μπάλα
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ερασιτεχνικών ομάδων της Αργολίδας.

Α1 Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη06/03/2415:30Κόλλιας Γ., Ορφανός Β., Κάτσουδας Π.0-4
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΤετάρτη06/03/2415:30Δρούζας Χ., Τσάμης Μ., Βασιλόπουλος Μ.1-0
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΤΟΛΟΥΤετάρτη06/03/2415:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Κουτσούκος Γ., Λειβαδίτης Β.1-2
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη06/03/2415:30Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.3-1
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη06/03/2415:30Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη06/03/2415:30Μανούχος Ε., Μακρής Ν., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
3-0
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΤετάρτη06/03/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α.4-0
25η αγωνιστική
8.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο09/03/2415:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.1-1
9.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/03/2415:30Δρούζας Χ., Μακρής Ν., Ορφανός Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
1-1
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΤΟΛΟΥΣάββατο09/03/2415:30Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
1-0
11.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο09/03/2415:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Κοτσοβός Κ.1-2
12.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή10/03/2415:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Φιλιππόπουλος Κ.4-0
13.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή10/03/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Βασιλόπουλος Μ.2-1
14.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/03/2415:30Ζώης Μ., Ορφανός Β., Μπούκουρα Μ.0-1
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη06/03/2418:30Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Λειβαδίτης Β.
17η αγωνιστική
16.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/03/2415:30Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Βασιλόπουλος Μ.4-1
17.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/03/2411:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Φιλιππόπουλος Κ.0-5
18.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή10/03/2411:30Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Μπούκουρα Μ.3-1
19.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/03/2415:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Καζάς Ι., Κασκαφέτος Α.0-0
20.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΗΣΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή10/03/2415:30Ρούσσης Σ., Κοτσοβός Κ., Καραχάλιος Ι.1-2
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΙΜΝΩΝΣάββατο09/03/2415:30Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β.3-0
22.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.Ν.ΚΙΟΥΚυριακή10/03/2411:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Λειβαδίτης Β.1-5
23.ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή10/03/2413:00Κουτσούκος Γ., Κατσάνης Α., Δανοπούλου Α.3-2
24.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή10/03/2415:30Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Λειβαδίτης Β.6-1
25.Α.Γ.Ο.Ν. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/03/2418:45Τσατσούλη Β., Καζάς Ι., Κασκαφέτος Α.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΠέμπτη07/03/2415:30Μπατάκος Κ., Κατσάνης Ι., Φιλιππόπουλος Κ.4-6
10η αγωνιστική
27.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή10/03/2410:30Μπατάκος Κ., Κυμπουρόπουλος Δ., Ραφαηλίδη Σ.3-5
28.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή10/03/2411:00Ρούσσης Σ., Κοτσοβός Κ., Καραχάλιος Ι.5-5
29.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή10/03/2412:45Μπατάκος Κ., Κυμπουρόπουλος Δ., Ραφαηλίδη Σ.3-7
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ