Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019

Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:12:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Καπετάνιος Αθ. Π.0-4
2.ΠΟΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο26/01/1915:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.1-3
3.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/01/1915:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αργύρης Ι.1-0
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α.0-0
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/01/1915:00Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.1-0
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/01/1915:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν.0-3
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/01/1915:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Ελεφάντης Χ.6-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/01/1911:30Τσιτουρίδης Π., Αντωνόπουλος Σ., Καρύκη Μ.0-6
9.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/01/1911:30Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ.5-1
10.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/01/1912:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
11.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή27/01/1915:00Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.5-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/01/1910:30Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Μπέγκος Α.3-1
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή27/01/1915:003-0 α.α.
14.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.1-1
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Βλάχος Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α.1-1
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/01/1918:30Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Ι.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/01/1915:00Κορολής Β., Αργύρης Ι., Κουκουφιλίππου Ε.0-1
18.ΥΔΡΑ - ΔΑΝΑΟΙΥΔΡΑΣΚυριακή27/01/1914:00Καπετάνιος Αθ. Π., Γεώργας Κ., Κυριακίδης Χ.3-1
19.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/01/1915:00Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Σκιαδάς Δ.1-1
20.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/01/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ.2-2
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/01/1918:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00Αναβλήθηκε
23.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/01/1911:00Κορολής Β., Αθανασόπουλος Β., Δημητρόπουλος Π.1-4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Παπαβασιλείου Θ.7-9
25.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/01/1911:00Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Μελέτης Α.3-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο26/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κυριακίδης Χ.6-1
27.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.4-0
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή27/01/1915:002-1
29.ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή27/01/1915:000-0
30.ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή27/01/1915:009-0
31.ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή27/01/1915:003-0
32.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή27/01/1915:005-0
33.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή27/01/1915:002-0
34.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή27/01/1915:000-2
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ