ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Σάββατο 24 Αυγούστου 2019

Το πρόγραμμα των αγώνων Α1, Α2 και κυπέλλου Αργολίδας

Το πρόγραμμα των αγώνων Α1, Α2 και κυπέλλου Αργολίδας
Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή η κλήρωση των αγώνων πρωταθλημάτων της αγωνιστικής περιόδου 2019 - 2020 Αργολίδας για τις Α1, Α2 κατηγορίες και την πρώτη φάση των αγώνων κυπέλλου Αργολίδας:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20

Α1 Κατηγορία

1η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ

4η Αγωνιστική

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ

6η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

9η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική

ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

11η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ

18η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ


20η Αγωνιστική

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

21η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

22η Αγωνιστική

ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

23η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

24η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

25η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ

27η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

28η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ

29η Αγωνιστική

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015

30η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015


Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΠΡΟΙΤΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ

6η Αγωνιστική

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

7η Αγωνιστική

ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

10η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ

11η Αγωνιστική

ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.

12η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΥΔΡΑ

14η Αγωνιστική

Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΕΘΑΝΑ

16η Αγωνιστική

ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑ

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΓΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί ΔιαιτητήΑποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

6η Αγωνιστική

ΑΡΓΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ

7η Αγωνιστική

ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

9η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

11η Αγωνιστική

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ

12η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ

13η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

14η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

16η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

17η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ


18η Αγωνιστική

ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ

2η Αγωνιστική

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔΑΝΑΟΙ

3η Αγωνιστική

ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

4η Αγωνιστική

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ

8η Αγωνιστική

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.

10η Αγωνιστική

ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΔΑΝΑΟΙ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ

12η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ

13η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔΑΝΑΟΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ

15η Αγωνιστική

ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

16η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ

17η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ

18η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ

Κύπελλο 1ος Όμιλος

1η Φάση

ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ

Κύπελλο 2ος Όμιλος

1η Φάση

ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ

Κύπελλο 3ος Όμιλος

1η Φάση

ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

Κύπελλο 4ος Όμιλος

1η Φάση

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ