Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2019

Όλα τα αποτελεσματα των ομάδων της Αργολίδας της Α1 και Α2 κατηγορίας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:23:00 μ.μ. | | | | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ομάδων της Αργολίδα της Α1 και Α2 κατηγορίας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας για τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορίας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Οκτωβρίου:


Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/10/1916:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Σκιαδάς Δ.3-2
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00Αθανασόπουλος Β., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-2
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/10/1916:00Μανούχος Ε., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Δ: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)
0-1
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Γκουριώτης Κ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-4
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Τσιτουρίδης Π., Νώτης Χ., Δημητρόπουλος Π.3-1
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/10/1915:00Κόλλιας Δ., Μπέγκος Α., Δαγρέ Μ.2-0
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/10/1916:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κυριακίδης Χ., Δαγρέ Μ.3-0
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/10/1910:30Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Σιαχάμη Α.2-1
10.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/10/1913:00Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α.3-2
11.ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή27/10/1914:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.3-1
12.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/10/1915:30Σιαχάμη Α., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.2-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Μελέτης Α.1-1
14.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο26/10/1916:00Κουτσούκος Γ., Βαρελά Β., Κουτσούκος Ι.4-0
15.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.4-1
16.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:15Κατσώνας Χ., Κάτσουδας Π., Αντωνόπουλος Σ.4-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/10/1916:00Νώτης Χ., Δημητρόπουλος Π., Κόλλιας Δ.0-0
18.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/10/1912:30Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.6-0
19.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Πρέσβελου Γ.2-1
20.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/10/1915:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.4-4
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ