Δευτέρα, 9 Μαρτίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:44:00 π.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαρτίου 2020



Α1 Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο07/03/2015:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.0-3
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο07/03/2015:30Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι.2-1
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο07/03/2015:30Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α.4-1
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή08/03/2015:30Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.1-1
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή08/03/2015:30Νώτης Χ., Μπέγκος Α., Στατεράς Π.1-2
6.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/03/2015:30Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο07/03/2014:00Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μπούκουρα Μ.3-1
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο07/03/2014:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.0-2
9.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/03/2011:30Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.0-3
10.ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή08/03/2015:30Τριανταφύλλου Ρ., Θεοδώρου Α., Δημητρόπουλος Π.9-0
11.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/03/2015:30Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Κατσώνας Χ.0-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/03/2011:30Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.1-3
13.ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/03/2013:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β.3-3
14.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/03/2015:30Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.0-5
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/03/2015:30Σκιαδάς Δ., Κυριακίδης Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ν.2-1
16.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/03/2015:30Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., ΜΑΚΡΗΣ Θ.1-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/03/2017:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
18.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/03/2010:30Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ορφανός Β.5-1
19.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή08/03/2015:30Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ.7-2
20.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/03/2015:30Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.5-1
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/03/2012:00Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., ΜΑΚΡΗΣ Θ.6-1
22.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΜIΔΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/03/2015:30Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.1-1
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΓΥΜΝΟΥΣάββατο07/03/2015:30Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Κουκουφιλίππου Ι.7-1
24.Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/03/2012:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Ελεφάντης Χ.1-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ