SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:20:00 μ.μ. | | | |

 

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της ΑργολίδαςΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Οκτωβρίου.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο23/10/2115:30Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.3-1
2.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/10/2116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Δαγρέ Μ.3-1
3.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/10/2116:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ., Γεώργας Κ.1-2
4.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/10/2116:00Μαρινόπουλος Π., Γκουριώτης Κ., Δρούζας Α.2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο23/10/2116:00Σιαχάμη Α., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.0-6
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή24/10/2116:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Ρούσσης Σ.2-2
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή24/10/2116:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν.0-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή24/10/2111:00Τριανταφύλλου Ρ., Λυκομήτρος Ε., Δημητρόπουλος Π.2-1
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/10/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κυμπουρόπουλος Δ.5-7
10.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/10/2116:00Σιαχάμη Α., Μπούκουρα Μ., Φιλιππόπουλος Κ.0-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή24/10/2111:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.
12.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/10/2116:00Μπέγκος Α., Κορολής Β., Στατεράς Π.1-4
13.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή24/10/2116:00Κόλλιας Δ., Ορφανός Β., Βλαντούσης Ν.4-3
14.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή24/10/2116:00Τριανταφύλλου Ρ., Δημητρόπουλος Π., Κοτσοβός Κ.0-7
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΤΟΛΟΥΣάββατο23/10/2116:00Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Παρασκευόπουλος Γ.8-1
16.ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή24/10/2116:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.3-6
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ